Italki

Всі відгуки

Italki

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

Italki

Ви хочете вивчити другу мову та шукайте найкращий варіант це зробити? У вас, напевно, не так багато вільного часу, сім'я та інші обов'язки? Але бажання вивчити мову – це ваша мрія?

Вам просто потрібний репетитор! Адже навчання з репетитором мотивує вас взяти себе в руки та виконати завдання. Знаючи, що інша людина готується до вашого уроку, ви можете відчути себе більш відповідальним і ставитися до навчання не як хобі, а як до серйозної зайнятості. Крім того, репетитор – це ще один контрольний пункт, радник, і той, хто спрямовує вас, коригує вашу вимову та інші мовні навички. Пропонуємо вам розглянути сайт Italki, на якому ви можете знайти найбільший вибір репетиторів. Тут ви знайдете для себе найкращий варіант, щоб одразу розпочати навчання!

Про веб-сайт Italki

Italki - це онлайн-платформа для вивчення мов, яка пов'язує тих, хто вивчає мову та викладачів через відеочат. Сайт дозволяє охочим вивчити іноземну мову, знаходити онлайн-учителів для індивідуального навчання, а вчителям - заробляти гроші як викладачі. На italki можна вибрати онлайн-уроки мови, які проводяться професійним учителем, який надає структуровані плани навчання. Також багато хто використовують italki як платформу для взаємного мовного обміну

У 2007 році Кевін Чен та Йонгюе Цзян заснували в Китаї italki як онлайн-спільноту з мовного обміну. Цей сайт був орієнтований на створення безкоштовних функцій для спільноти. Але з 2009 року italki запустив свій торговий майданчик для вчителів, що дозволяє вчителям заробляти гроші, надаючи послуги онлайн-репетиторства. Вчителі на italki самі встановлюють ціни та графік занять.

Можливості Italki

Веб-сайт italki – це один із найпопулярніших онлайн-сервісів вивчення іноземних мов. На сьогоднішній день можливості сервісу italki:
- понад 20 000 викладачів іноземних мов зареєстровано на сайті зі 190 країн світу. Всі вони є носіями своєї мови, мають сертифікати та вчений ступінь у галузі освіти. На italki розміщено величезну кількість цікавих статей та порад для новачків, які написані викладачами та керівниками для бажаючих вивчати мови, а також обговорення між учнями у спільноті на будь-які мовні теми; 
- більше 150 мов, доступних для вивчення, де учні можуть самі вибрати викладача, дату та час заняття. Зв'язуючись з викладачами через Скайп або інші програми, є можливість навчатися онлайн в будь-якому місці і в найбільш зручний час. Оплачувати можна тільки один урок, обравши для себе найбільш оптимальну ціну;
- понад 5 000 000 тих, хто вивчає мови зі 180 країн світу, отримують свої індивідуальні програми. Викладачі складають план занять окремо для кожного учня, з урахуванням його цілей та інтересів. Уроки проводяться віч-на-віч. Також, онлайн-сервіс italki надає можливість поспілкуватися безпосередньо з носіями мови та цікавими людьми з усього світу. А ще отримати допомогу у виправленні помилок написання або самостійно виправити блокнот іншої людини.

Поради та відгуки Italki

Приєднуйтесь до Italki команди мовних ентузіастів сьогодні! Розповсюджуйте радість навчання з онлайн-сервісом italki та допомагайте людям у всьому світі ділитися ідеями та мовами! italki об'єднує студентів та викладачів для онлайн-уроків віч-на-віч. Цей онлайн-сервіс надає кожному бажаючому можливість вивчати мови максимально персоналізованим та автентичним способом.

Ви вже зареєстровані на italki? Навчайтеся у сертифікованих викладачів із великим досвідом роботи? Ви займаєтеся у зручному темпі, не турбуючись про незручний розклад? Чи завели нові знайомства з новими людьми, практикуючи свої мовні навички? Залишіть свій відгук про досвід користування онлайн-сервісом italki на нашій платформі! Наші читачі будуть вам дуже вдячні!