Inksystem

Всі відгуки

Inksystem

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Inksystem

Про компанію

INKSYSTEM - компанія заснована в 2006 році. Спеціалізується на реалізації витратних матеріалів для друкарського обладнання та обслуговуванні друкарської техніки. INKSYSTEM відома в багатьох країнах світу, а особливо в країнах СНД, забезпечує потреби різних категорій споживачів. Має понад 30 офісів та представництв в Росії, Україні, Польщі, Казахстані, Білорусі, США. Понад 300 працівників компанії оцінили привабливі умови роботи та можливості для розвитку та кар'єрного росту.

Сервіс

В інтернет магазині фірми можна придбати багатофункціональні пристрої (МФУ); принтери та плотери різних марок та цінових категорій; фотопапір: глянцевий, матовий, рулонний; системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ); чорнило різноманітних призначень: пігментне, невидиме, медичне, для друку на тканині, фото чорнило; картриджі та інше виробництва відомих марок. Компанія дбає, щоб за мінімальну ціну пропонувати споживачам якісні матеріали та пристрої, та забезпечувати професійне обслуговування обладнання і надавати клієнтам безкоштовні консультації стосовно правильної експлуатації придбаних товарів, гарантійне та післягарантійне обслуговування. На весь товар придбаний в INKSYSTEM діє гарантія 12 місяців.

Яскравим прикладом того, як покупці можуть заощаджувати є можливість придбати в інтернет - магазині систему безперебійної подачі чорнила та встановити її на свій пристрій для друку. Це дозволить, не втрачаючи якості, заощаджувати від 20 до 50% коштів виділених на витратні матеріали при друкуванні. Якщо порівняти таку систему зі звичайними змінними картриджами, які діють 2 - 3 місяці, то система безперервної подачі чорнила працює 2 - 3 роки. Така система підходить практично до всіх моделей пристроїв і дозволяє мати високу якість друку при низькій ціні. Особливо доречним є встановлення такої системи тим користувачам техніки для друку, які використовують її часто у зв'язку з родом діяльності, це можуть бути власники фото салонів, офісів, сім'ї, де є студенти або школярі; така покупка позитивно вплине на ваш бюджет. Для покупців магазину INKSYSTEM діє ряд привабливих можливостей отримати знижку на свою покупку.

Наприклад, знижка 10% на покупки в нічний час; подарунки до визначених покупок; можливість використовувати знижки з промокодів; акційні товари зі знижками навіть 50%; а також система накопичення бонусів з кожної покупки 5%, яка дає можливість на протязі 6 місяців використати бали на наступну покупку. Компанія пропонує взаємовигідну систему співпраці для потенційних партнерів. На сайті є доступні корисні статті, в яких можна знайти своєчасну пораду перед покупкою пристрою для друку, в них обговорюються питання як вибрати принтер для дому та офісу, який принтер краще підійде для виготовлення візиток, як вибрати фотопринтер для дому, деякі корисні поради з вибору та використання витратних матеріалів.

Відгук

Якщо ви мали можливість робити покупки в інтернет - магазині INKSYSTEM, поділіться своїми враженнями. Що ви думаєте про якість пристроїв для друкування? Чи протягом першого року користування спостерігалися несправності в роботі? Чи не виникало труднощів з гарантійним ремонтом придбаної техніки? Якщо ви встановили систему безперебійної подачі чорнила, то чи відчули суттєву економію в порівнянні змінних картриджів? Чи вдалось вам скористатися із запропонованих знижок та акцій на сайті? Якою є на вашу думку якість витратних матеріалів таких як папір і фарба?