Infernum

Всі відгуки

Infernum

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Infernum

Онлайн ігри – це одна з найбільш улюблених забав людей з усієї планети, які мають вільний доступ до мережі. Звичайно, серед користувачів особливою пошаною користується безкоштовна гра Інфернум від видавництва GameNet. Нині існує дуже велика кількість ігор найрізноманітніших жанрів, доступних в режимі «онлайн», при цьому з кожним днем з'являються все нові і нові ігри, які не тільки не поступаються своїм попередникам, але за багатьма параметрами навіть перевершують їх.

Сервіс
Нова RPG-гра Інфернум з вільним PvP в реальному часі укомплектована барвистою графікою та епічними масовими битвами. Богиня світла скликує найкращих воїнів з Святих земель, щоб зупинити апокаліпсис, що насувається. Станьте караючим мечем богинь та знищіть армію тьми! Грайте за три неповторні класи, шукайте легендарні артефакти та бийся в лютих PvP боях з сотнями гравців. Подорожуйте з гігантського континенту та перемагайте найнебезпечніших босів Святих земель. З платформою GameNet стати частиною світу Інфернума та почати свої пригоди можна вже зараз!

Світ Інфернума заселений десятками босів, в боротьбі з якими гинуть сотні героїв. Трофеї з них цінуються на вагу золота, тому частіше герої гинуть від рук інших гравців за право битися з епічним монстром. Збирайте загін вірних друзів та вирушай підкорювати Землі скарбів! Схрестіться в палкій битві з полководцями легіону темряви, та здобудете ті легендарні артефакти.

Під час проходження гри ви можете заволодіти статусом Короля PvP. Це надає чисельні переваги:

- хоча богині не будуть захищати вашого героя, вони й не опікуватимуться вашими ворогами;
- ви можете вступити в бій, де виживе тільки один – найсильніший та найхитріший;
- вистежуйте інших гравців;
- заробляйте репутацію «поганого хлопця»;
- станьте славетним мисливцем за головами;
- відбивайте босів у ворожих гільдій, аби отримати максимальні нагороди за вбивство монстра;
- захоплюйте цілі локації с сотнями монстрів!

Саме гра Інфернум дає все те, чого бажають і новачки в світі онлайн ігор, і професіонали: видовищні бої в реальному часі з реальними гравцями; вільний режим PvP без обмежень; три класи з унікальним прокачуванням, а також богині, горгони та вихованці; відкритий ринок для торгових відносин між гравцями; об’єднання гільдії для міжгільдійних боїв; та десятки щоденних подій, котрими ви можете ділитися з іншими гравцями!

Контакти
Якщо під час завантаження або створення акаунту в вас виникли проблеми, звертайтеся по допомогу до служби підтримки. Тут ви маєте доступ до форуму, де інші гравці обговорюють улюблені ігри та діляться власним досвідом, а також можете переглянути «Базу знань», де містяться відповіді на часті питання, що виникають у користувачів. Якщо ж ви не знайшли шлях вирішення вашої проблеми, ви можете творити звертання до адміністрації.


Відгуки
Світ онлайн ігор охоплює величезну частину розваг, що стали доступними із появою всесвітнього павутиння. Тож, якщо ви полюбляєте ігри GameNet, а в особливості Інфернум, розкажіть про це на нашому сайті. Чи подобається вам інтерфейс додатку та функціонал гри? Чи справно працюють ігри та інші компоненти GameNet? Опишіть ваше загальне враження та поставте оцінку цьому видавництву відео ігор.