Gamebillet

Всі відгуки

Gamebillet

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Gamebillet

Gamebillet.com було запущено в 2014 році як авторизовану цифрову дистриб'юторску платформу, що наповнена іграми для комп’ютерів за приємними цінами.

Сервіс
Gamebillet створений геймерами для геймерів, саме тому все, що міститься на сайті – це мрія для затятого гравця в комп’ютерні ігри. Завдяки Gamebillet ви можете здобути бажану гру за мінімальною ціною, а також забути про використання VPN та проксі серверів, адже активація ключа відбувається незалежно від вашого розташування.

Звісно, трапляються виняткові випадки, які описані на сторінці гри, котру ви бажаєте придбати. Та навіть це не стане вам на заваді завдяки оперативній роботі та чуйності команди підтримки. Gamebillet.com є популярним онлайн магазином в більш ніж 190 країнах світу, де мільйони геймерів насолоджуються широким асортиментом, що компанія пропонує для своїх клієнтів. Величезний каталог мультиплатформених ігор порадує вас низькими цінами і в розділі Hot Deals, де розташовані спеціальні акційні пропозиції, і в розділі попередніх замовлень.

Зареєструватися на сайті дуже просто. Ви можете використати свою електронну пошту задля створення облікового запису, але також можете одразу авторизуватися за допомогою акаунтів Facebook або Google. Це заощаджує ваш час при першій авторизації, а згодом вам не доведеться згадувати пароль від особистого кабінету Gamebillet – достатньо лиша пару разів клікнуи мишкою, щоб потрапити до облікового запису.

За допомогою фільтрів ви можете обирати ігри, що є в наявності, в залежності від важливих для вас критеріїв:

- платформа, якою ви користуєтеся, або іншими словами операційна система;
- жанр гри, котру ви хочете придбати;
- ігрова платформа (Steam, Origin, Uplay та інші);
- вартість гри.

Це допоможе звузити пошук серед численних пропозицій та швидше знайти щось цікаве для вас. Якщо ж ви шукаєте конкретну гру, використовуйте поле пошуку, щоб одразу перейти до бажаного.

Всі продукти, що представлені в каталозі, є цілком легальними та сертифікованими. Всі цифрові продукти надходять безпосередньо від видавців. В Gamebillet не підтримують технології сірого ринку та кодування. З цією компанією ви ніколи не повинні використовувати VPN для активації вашої гри. Тому вам не потрібно турбуватися, що ваш ключ буде скасовано. Існує нульовий ризик при активації ваших ігор з GameBillet. Вам також не слід турбуватися про захист ваших персональних даних, коли ви оплачуєте свої покупки банківською карткою. Платежі здійснюються через відомих постачальників онлайн-платежів, а кожна сторінка зашифрована та захищена SSL. Після успішного здійснення платежу вам буде надано коди активації та файли для завантаження, якщо такі є.

Контакти
Gamebillet не має версії українською або російською мовами, тож вам доведеться оформлювати свої покупки, керуючись власними знаннями англійської мови. Та це не стане на заваді, адже сайт побудовано таким чином, щоб клієнти зрозуміли схему дій на інтуїтивному рівні.

Якщо ж у вас виникають проблеми з активацією коду або оплатою послуг, ви можете звернутися до підтримки. Gamebillet дбайливо ставиться до кожного користувача, тож консультанти докладуть всіх зусиль, щоб ви були задоволені результатом. 


Відгуки
Комп’ютерні ігри – це надзвичайно популярна розвага, що вже перейшла у категорію серйозних хобі. Тож багато хто шукає способи трохи заощадити на своєму захоплені. Якщо задля цієї задачі ви обрали Gamebillet, розкажіть про переваги та недоліки цієї компанії та опишіть ваше до неї ставлення.