Eshko

Всі відгуки

Eshko

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

Eshko

Про компанію

ЕШКО - європейська школа дистанційного навчання. Стала однією із найбільших світових учбових закладів, яка активно розвиває свою діяльність у сфері додаткового дистанційного навчання.

Головний офіс цієї школи знаходиться в Голландії, у місті Наймеган. Філіали представників школи діють у твої країнах Європи, зокрема в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, Венгрії та Угорщині. Навчання сотні тисяч студентів школа проводить вже протягом 20 років.

На сьогодні дистанційне навчання включає в себе найрізноманітніші форми та методи конструювання навчального процесу. Починаючи від традиційного для більшості заочної форми навчання до найновішої форми яку практикує ЕШКО з використанням сучасних телекомунікаційних технологій. Головне, що об'єднує ці два методи навчання, - це доступність для кожного, незалежно від місця проживання, віку,

фізичного та фінансового стану, учня в також від його способу життя. Отримати якісне обслуговування у сфері навчання під силу кожному - школяру, студенту, офісному працівнику чи безробітному або навіть матері, яка доглядає зараз свою дитину, як бачимо пройти навчання в ЕШКО, можна не виходячи з власного дому. Компанія одна з перших застосувала метод загальнодоступного навчання та в свою чергу, практикує відкритий вступ. Це, означає що школа відмовилася застосовувати для прийому учнів конкурсні вступні іспити.

Переваги користування послугами школи навчання ЕШКО:

- можливість для кожного учня, складати особистий вільний графік навчання;

- обрати тематику навчання; спланувати кількість потрібних навчальних курсів;

- вільний вибір темпу і часу навчання;

- відсутність фінансування термінів отримання освіти;

- прийом студентів здійснюється в будь який період року;

- незалежний вибір місця навчання; школа сама, виконує забезпечення учнів всією необхідною навчальною інформацією.

Свою діяльність школа починала з надання послуг дистанційного проведення вивчення англійської мови. На сьогодні до вашої уваги представлено більше, ніж 80 не тільки лінгвістичних, а й курсів навчання професії, розвитку хоббі та отримання комп'ютерних навичок.

До складу викладачів школи входять: професора та доценти харківських вищих навчальних закладів, найкращі викладачі коледжів, технікумів та шкіл. Високоосвічені спеціаліс

Навчання у школі ЕШКО, забезпечує не просто отримання знань але й навчання, як саме практично застосовувати їх у житті. Такий процес не потребує додаткових зусиль чи витрат з вашого боку. Витративши всього 20 - 30 хвилин вашого часу на день, ви крок за кроком, поступово, ви отримаєте базові знання про свою професію, вивчити іноземну мову чи знайде для себе, щось нове у сфері розвитку хоббі.

Ще одна важлива причина довіряти, ЕШКО це отримане школою визнання від Міністерства Освіти України. Після проведення низки досліджень, а саме незалежної експертизи Міністерством науки та освіти України, було призначено, що мовні курси школи мають високий навчально методичний рівень і можуть використовуватися в навчально-виховних процесах навчальних закладів.

Відгук

Можливо, ви вже є студентом такої школи або давно закінчили її, чи лише плануєте своє навчання у ЕШКО. В такому разі, заохочуємо вас залишити свій коментар, відгук про: враження отримані від процесу навчання, якість самого викладу матеріалу, швидкість та терміни навчання, а також відношення викладачів до студентів. Ваша думка допоможе іншим прийняти правильне рішення, на рахунок отримання своєї освіти в найліпший та найпопулярніший для інших час. Завчасно дякуємо!