Відгук

  Відгуки Eshko

  Про компанію

  ЕШКО - європейська школа дистанційного навчання. Стала однією із найбільших світових учбових закладів, яка активно розвиває свою діяльність у сфері додаткового дистанційного навчання.

  Головний офіс цієї школи знаходиться в Голландії, у місті Наймеган. Філіали представників школи діють у твої країнах Європи, зокрема в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, Венгрії та Угорщині. Навчання сотні тисяч студентів школа проводить вже протягом 20 років.

  На сьогодні дистанційне навчання включає в себе найрізноманітніші форми та методи конструювання навчального процесу. Починаючи від традиційного для більшості заочної форми навчання до найновішої форми яку практикує ЕШКО з використанням сучасних телекомунікаційних технологій. Головне, що об'єднує ці два методи навчання, - це доступність для кожного, незалежно від місця проживання, віку,

  фізичного та фінансового стану, учня в також від його способу життя. Отримати якісне обслуговування у сфері навчання під силу кожному - школяру, студенту, офісному працівнику чи безробітному або навіть матері, яка доглядає зараз свою дитину, як бачимо пройти навчання в ЕШКО, можна не виходячи з власного дому. Компанія одна з перших застосувала метод загальнодоступного навчання та в свою чергу, практикує відкритий вступ. Це, означає що школа відмовилася застосовувати для прийому учнів конкурсні вступні іспити.

  Переваги користування послугами школи навчання ЕШКО:

  - можливість для кожного учня, складати особистий вільний графік навчання;

  - обрати тематику навчання; спланувати кількість потрібних навчальних курсів;

  - вільний вибір темпу і часу навчання;

  - відсутність фінансування термінів отримання освіти;

  - прийом студентів здійснюється в будь який період року;

  - незалежний вибір місця навчання; школа сама, виконує забезпечення учнів всією необхідною навчальною інформацією.

  Свою діяльність школа починала з надання послуг дистанційного проведення вивчення англійської мови. На сьогодні до вашої уваги представлено більше, ніж 80 не тільки лінгвістичних, а й курсів навчання професії, розвитку хоббі та отримання комп'ютерних навичок.

  До складу викладачів школи входять: професора та доценти харківських вищих навчальних закладів, найкращі викладачі коледжів, технікумів та шкіл. Високоосвічені спеціаліс

  Навчання у школі ЕШКО, забезпечує не просто отримання знань але й навчання, як саме практично застосовувати їх у житті. Такий процес не потребує додаткових зусиль чи витрат з вашого боку. Витративши всього 20 - 30 хвилин вашого часу на день, ви крок за кроком, поступово, ви отримаєте базові знання про свою професію, вивчити іноземну мову чи знайде для себе, щось нове у сфері розвитку хоббі.

  Ще одна важлива причина довіряти, ЕШКО це отримане школою визнання від Міністерства Освіти України. Після проведення низки досліджень, а саме незалежної експертизи Міністерством науки та освіти України, було призначено, що мовні курси школи мають високий навчально методичний рівень і можуть використовуватися в навчально-виховних процесах навчальних закладів.

  Відгук

  Можливо, ви вже є студентом такої школи або давно закінчили її, чи лише плануєте своє навчання у ЕШКО. В такому разі, заохочуємо вас залишити свій коментар, відгук про: враження отримані від процесу навчання, якість самого викладу матеріалу, швидкість та терміни навчання, а також відношення викладачів до студентів. Ваша думка допоможе іншим прийняти правильне рішення, на рахунок отримання своєї освіти в найліпший та найпопулярніший для інших час. Завчасно дякуємо!

  Eshko
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Eshko

  Ваш відгук

  FAQ