Eduget

Всі відгуки

Eduget

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

Logo Book24

Book24

0 Відгуки

Любов до книжок не втрач...

Eduget

EDUGET – це новітній майданчик для дистанційної освіти в режимі онлайн. Невпинне отримання цікавих та нових знань – це єдиний вірний підхід до освіти на сьогодні. При цьому навчатися можна незалежно від віку. Продуктивна освіта – це набір знань, навичок та вмінь, що є унікальним для кожного з нас.

Інтернет-курси – це цінна можливість для користувачів мережі отримати знання прямо від експерта. Це оптимальний спосіб навчання, котрий дає можливість здобувати необхідні знання та навички всюди – незалежно від часу та вашого розташування. Для експертів в конкретній галузі такі курси – це можливість передати свій досвід та здобути новий в своїй вузькій сфері або ж поширити свою базу знань за допомогою суміжних дисциплін.

Сервіс
Команда EDUGET – це кваліфіковані викладачі, фахівці в сферах дизайну, маркетингу, інформаційних технологій, котрі кожного дня стикаються за новими випадками та володіють актуальною інформацією з найкращих джерел – власної практики. Окрім викладачів на платформі діє експертна рада – це команда професіоналів з різних галузей, що ставить за мету появу в нашій країні кваліфікованих спеціалістів, що стануть наслідувальним поколінням. З EDUGET розвивається сфера професійної освіти, котру отримують люди, керовані власними бажаннями, потребами та здібностями.

Нині в Україні десятки мільйонів вільних робочих місць. Це відбувається через те, що в багатьох компаніях недостач кандидатів. Не всім навичкам вчать у вищих навчальних закладах, але керівництво бажає бачити на посадах кваліфікованих робітників, котрі здатні одразу долучитися до роботи колективу. Настали часи, коли неможна цілком покладатися на отриманий у ВНЗ диплом. Захопливі можливості в створенні кар’єри, інноваційні проекти та робочі місця в передових компаніях займатимуть тільки ті, що докладають зусиль до персонального розвитку.

Тож EDUGET допомагає подолати ці суперечності за допомогою курсів, що допомагають перекваліфікуватися та отримати професію, повну перспектив, або ж поширити свої знання в обраній галузі та набути неоціненний досвід. При цьому немає потреби відволікатися від основної діяльності. Завдяки аналізу сучасних тенденцій в галузі освіти та кар’єри, EDUGET вдалося створити сервіс, що надає можливість постійно оновлювати та поповнювати свій арсенал практичних знань, на основі яких можна вдало спланувати кар’єру та здобути титул жаданого фахівця в певній галузі. За допомогою команди найкращих викладачів, що є не тільки теоретиками у власній сфері, а й активними практиками, платформа онлайн-курсів EDUGET випустила чисельні програми освіти, серед яких:

- безкоштовна програма Be smart підготовки до ЗНО;
- практичні завдання з фінальних тестів ЗНО за минулі роки;
- кулінарні курси;
- навчання в галузі менеджменту;
- освіта з маркетингу;
- чисельні матеріали, спрямовані на профорієнтаційну роботу та інші категорії, з якими ви можете ознайомитися в каталозі.

Ви можете обрати безкоштовні курси, щоб переконатися в ефективності цього формату та отримати натхнення та мотивацію для подолання нових висот. До того ж на платні курси часто з’являється знижка, що може складати навіть половину вартості навчальної програми. Ви можете подарувати друзям та рідним один або більше курсів, щоб допомогти втілити їхню мрію.

Контакти
Мета курсів EDUGET – це об’єднання викладачів та тих, хто потребує актуальних знань. За будь-яких питань стосовно роботи платформи звертайтеся на електронну пошту welcome@eduget.com або у фізичний клієнтський сервіс за адресою місто Київ, вул. Ярославська, 6. Ознайомтеся з частими питаннями, щоб швидко знайти відповідь на вашу проблему.


Відгуки
Будь-хто може навчатися та навчати в зручний час з будь-якого міста та країни. Ця зручність та ефективність вже зарекомендувала себе, а процес є неймовірно захопливим та змістовним. Тож розкажіть іншим про ваш досвід співпраці з освітніми курсами EDUGET!