Відгук

  Відгуки Edu Future 7W

  Кейс-уроки від 7W було створено задля того, щоб відповісти на питання всіх сучасних батьків: - «підтягнути» дитину з якогось шкільного предмету або навіть кількох; - влаштувати повноцінне навчання, якщо ви постійно переїжджаєте; - залучити дитину до освоєння матеріалу, котрий здається малюку «нудним»; - не допустити «білих плям» в знаннях під час хвороби та інші. Цей універсальний та інноваційний продукт дозволяє вам вчити свою дитину самостійно. Ви можете допомогти йому отримувати задоволення від навчання.

  Сервіс
  Кейс-уроки – це унікальний навчальний матеріал, котрий було структуровано в особливому форматі. Він складається з 6-10 розгорток, які системно відображають розділи шкільної програми, а також суміжну інформацію за її межами. Ці заняття містять сукупність інформації з шкільних предметів, корисні факти, зручні та зрозумілі зображення та ілюстрації. Все це є результатом застосування сучасних навчальних прийомів. Вся інформація в кейс-уроках викладена в такому вигляді, що дозволяє дитині не тільки отримати теоретичні «шкільні» знання, але, також, навчить її застосовувати ці знання в реальному житті. Заняття можуть легко та захоплююче розповісти про найскладніше простими словами. Простота та доступність викладеної в кейсі інформації допоможе вам самостійно навчати вашу дитину та вчитися разом з нею.

  Кейс-курси та кейс-уроки – це унікальна методика, що дозволяє одночасно вивчати міжпредметних навчальний матеріал та відпрацьовувати навички. Методика та матеріал сформовані на принципі комплексного вивчення об'єкта, явища, поняття в поєднанні фундаментальних знань, практичних прикладів та застосування знань на практиці. За допомогою комплексності сприйняття та опрацювання матеріалу за 1 заняття (модуль) досягається унікальний результат 7в1:
  - знання;
  - розуміння;
  - практика;
  - творче перетворення;
  - компетентність;
  - мотивація.

  За рахунок великої кількості практичного матеріалу, посилань та завдань, кейс уроки мотивують учнів до пізнання, навчання, пошуку зв'язків між шкільними знаннями та їхньому застосуванням в реальному житті. Завдяки цьому знання засвоюються швидко та легко. Це найкраще мотивує дітей до навчання та до подальшого самостійного пізнання світу, прояву себе в ньому! Перегляньте сторінку з відгуками, щоб впевнитися в цьому.

  Заняття від 7W можуть бути використані в школі з 1-го по випускний клас, тому що вони сумісні зі шкільною програмою, універсальні, багатофункціональні, дозволяють цікаво та захоплююче вивчати та викладати навчальний матеріал. Кейс-уроки дозволяють ефективно застосовувати такі методи, як "дуальний урок", "перевернутий клас", "учень-дублер", а також проектне навчання, пошукову та творчу роботу.

  Ви також можете використовувати заняття не тільки для підвищення академічних успіхів дитини, а й для вивчення правил взаємодії в суспільстві. Це дозволить дитині наперед знати, як діяти в різних ситуаціях, та виховати в собі такт та впоратися з труднощами.

  Контакти

  Компанія 7W дбайливо ставиться до своїх клієнтів, тож постійно приймає запитання, коментарі та пропозиції від користувачів за телефоном +442038087347 або в форматі електронного листа на скриньку edufuture.biz@yandex.ru.


  What are the skills we need to be teaching our children?

  Відгуки

  Домашнє навчання – це частина освітнього процесу дитини, що невпинно вбирає в себе інформацію. Тож зробити цей процес більш ефективним можна за допомогою декількох занять, що зададуть напрямок подальшому розвитку особистості, що зростає. Турботливі батьки, котрі застосовували кейси від 7W, розкажіть іншим про успіхи свої малюків. Чи ефективним було навчання такого формату? Чи задоволені ви результатом та якістю надаваних послуг? Опишіть вашу думку на сторінці нашого сервісу, щоб інші знали про дійсну якість продукції компанії.

  Edu Future 7W
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Edu Future 7W

  Ваш відгук

  FAQ