Cyber Florist

Всі відгуки

Cyber Florist

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Yakaboo

Yakaboo

4 Відгуки

Про компаніюНайбільший...

Cyber Florist

Про компанію

Компанія cyber florist - займається доставкою дуже особливого товару. А саме - квіткових букетів, фруктових корзин, подарункових наборів та подарунків з 1997 року. В той період компания була одна із перших, хто надавав подібні послуги. На сьогоднішній день мережа об'єднує між собою багато різних міст України, Білорусії, Сполучених Штатів Америки, Європи та інших куточків світу. За роки тривалої праці репутація підтримується великим досвідом, протягом всього часу роботи було виконано більше 400 тисяч замовлень. Загальна кількість обслуговуваних клієнтів налічує більше ста тисяч осіб.

Обираючи послуги компанії ви отримуєте:

- Широкий асортимент букетів, фруктових корзин, подарункових наборів та подарунків;

- Можливість взаємовигідної співпраці та партнерства;

- Вигідну систему оплати;

- Зручно систему навігації, яка дозволить вам легко орієнтуватися в каталозі;

А також сервіс нагадувань про важливі дати, виходячи з інформацією залишеної вами попередню про минулі замовлення. Представники компанії стараються враховувати ваші бажання і постійно працюють над розширенням свого асортименту продукції в каталозі. Компанія пропонує вам слідуючи гарантії.

Гарантія чесності по відношенню до своїх клієнтів від компанії, оскільки працює в сфері доставка квітів та подарунків уже більше 15 років. Компанія працює лише з безпечними міжнародними платіжними системами - PayPal, Visa, MasterCard, American express, discover cards, всі платежі на сайті проводяться через захищене з'єднання SSL.

Гарантії якості роботи. Великий штат професійних флористів, з якими багато років співпрацює компанія. Швидка доставка в день оформлення замовлення, за умови якщо ваше замовлення було оформлено і оплачене до 12 по місцевому часу. Компанія має багато способів зацікавити своїх клієнтів. Один з них це, коли ви робити своє перше замовлення то відразу після цього отримуєте на бонусний рахунок бонусні 5 доларів. Ці кошти ви можете потрапити на будь-яке замовлення.

Сервіс

Як на рахунок доставки?

Як було згадано раніше доставку здійснюють в більшості населених пунктів України, США, Канади, Європи та Азії, Австралії, Центральної та Західної Америки.

Для того щоб обрати потрібний місто, вам необхідно почати водити його назву в відповідні поля, після цього з'явиться в спливаючий список з можливими варіантами. Якщо ви бачите потрібний населений пункт, обираєте його і приступайте до вибору подарунка та оформлення замовлення. Якщо потрібний населений пункт у списку відсутній, зв'яжіться з представниками компанії для уточнення можливості її вартості доставки, або є ще інший вихід просто оформити замовлення водячи потрібну назву міста вручну. Якщо так сталося то терміни доставки в такому випадку можуть бути вище стандартних і відповідно плата теж може варіюватися в залежності від вашого замовлення. якщо по якихось причинах доставка у вибраній населений пункт неможлива, або вас не влаштовує зміна вартості, то витрачені кошти повернуті вам в повному обсязі. Для того щоб скористатися послугами компанії служби доставки букетів, фруктових корзин, подарункових наборів та подарунків, завітайте на офіційний сайт компанії.

Відгук

Можливо ви ж мали нагоду співпрацювати з компанією служби доставки. В такому разі заохочуємо вас залишити свій відгук в полі для коментарів. Завчасно вдячні за ваші зусилля!