BS365 Тренування

Всі відгуки

BS365 Тренування

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo FitCurves

FitCurves

0 Відгуки

Не кожна жінка почуває с...

Logo iHerb

iHerb

0 Відгуки

iHerb є світовим лідером у за ...

Logo BodyBuilding

BodyBuilding

0 Відгуки

Спортивне харчування – ...

Logo Apteka24

Apteka24

0 Відгуки

Про компаніюОнлайн аптk...

BS365 Тренування

BS365 – це спортзал та особистий тренер в кишені. Тренуватися можна де завгодно: вдома, в залі, на роботі або на вулиці. Треба просто зайти в додаток та приділи 20 хвилин тренуванню. На допомогу кожному користувачу прийдуть аудіо та відео-підказки. Так ви точно не помилитися та зробите все правильно.

Сервіс
Засновник спортивного руху під хештегом #бешенаясушка створив мобільний додаток для домашніх тренувань. Купити його можна в AppStore (наразі додаток доступний тільки для iOS, але це може бути тимчасово).

За кожне тренування, за певну кількість кроків та будь-яку іншу активність ви будете заробляти коіни. Коін – це додаткова мотивація стати більш атлетичним та вдосконаленим, сильніше та навіть багатше. З BS365 ви кожен день на один крок ближче до своєї мети: красивого тіла та нагороди за це. Накопичуйте коїни та обмінюйте їх на призи з каталогу – iPhone, ноутбук, велосипед та інші.

BS365 синхронізуєтеся з додатком «Здоров'я» на вашому смартфоні для отримання та запису даних про харчування, активності, персональних параметрів, даних про споживання кількості води. Тож в програмі, встановленій на ваш телефон, доступні:

- нові тренування кожен день;
- відео з технікою виконання;
- голосовий супровід тренування;
- щоденник харчування та активності;
- розіграші призів та різноманітні челленджі.

Якщо у вас є абонемент у спортзал, котрим ви не встигаєте користуватися через насичений робочий тиждень, ви можете просто встати з дивана, натиснути кнопку та розпочати ваше тренування. За кожне тренування, а також виконану мету по кроках 10 000 на день, нараховують коін. Їх обмінюють на призи, кількість котрих обмежена, тому це теж змагання. Зі своїми лінощами насамперед.

Інтерфейс додатку розроблений зрозуміло. Додаток має 5 вкладинок, при запуску відразу видно тренування, яке потрібно виконати. У щоденнику за календарем можна відстежити виконані тренування за кожен день, кількість кроків, випитої води, а також витрачених ккал. У вкладці «Магазин» можна подивитися на розіграші та взяти участь в активних лотереях. Далі йдуть товари, котрі можна купити за коїни. Їх кількість обмежена, тому важливо не пропускати тренування та багато ходити кожного дня. Вкладка «Профіль» покаже загальне значення коїнів, тренувань та виконаних цілей по кроках за весь час участі. Останньою є вкладинка «Налаштування».

Якщо ви не новачок в залі ви оціните інтенсивність тренувань. Перерви між вправами максимально короткі, іноді є хвилина на відпочинок. Можна ставити на паузу, якщо зовсім не встигаєте. Загальний тренінг складає 20-30 хвилин, котрий супроводжується звітом про час тренування, звуковими сигналами, передпоказом вправ та нагадуванням про те, що буде наступним. При виконанні мети крок за кроком, на дисплеї з'являються проміжні результати. Наприклад «пройдено 5768 кроків, виконайте мету до кінця та отримайте коін». Різноманітні вправи на роботу всіх груп м'язів дозволяють в домашніх умовах урізноманітнити вашу програму тренувань.

Купуючи додаток BS365 ви отримуєте щоденні тренування дешевше 1 гривні на день. Та ви матимете стимул ходити необхідні кожному 10 000 кроків на день та заробити кроками на iPhone або комп’ютер.

Контакти
Якщо в вас виникло питання щодо роботи додатку або програми тренувань, звертайтеся до служби підтримки. На сторінці можна ознайомитися з правилами та умовами проведення гри.


Відгуки
Якщо ви приєдналися до спортивного руху BS365, котрий стає більш популярним з кожним днем, розкажіть про свій досвід. Чи вдалося вам досягти значних результатів? Чи є нарікання на роботу додатку та його функціоналу? Опишіть ваші враження на сторінці нашого сервісу!