Bookclub

Всі відгуки

Bookclub

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Bookclub

Більша частина читачів нашої країни знайома із харківським видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля». Наразі Клубу виповнилося 18 років. За цей час Книжковий Клуб розвинувся в напрямку видавничої діяльності та відкрив безліч фірмових магазинів на території країни. Кожного року компанія презентує на своїх полицях близько 700 нових та ексклюзивних видань. Серед них можна знайти літературу різних жанрів, напрямків та стилів. У каталозі також представлено різноманіття книжок різними мовами: російською, українською та іноземними мовами.

Сервіс
Купити книжки від «Клубу Сімейного Дозвілля» варто перш за все, якщо ви полюбляєте художні твори. Саме сучасна та класична література – це книжки, що складають більшість в каталозі. Виробник зосередив свою увагу на виданні класичних творів, котрі мають бути на кожній домашній полиці, але й не забув про сучасну літературу, котра привертає увагу до себе. Окрім видання бестселерів на радість книгоманам, видавництво Клубу багато уваги приділяє естетичній складовій, тому кожна обкладинка – це витвір мистецтва. Ці книжки не хочеться складати на полицях однією до одної. Вони можуть бути прикрасою оселі та гордістю свого володаря.

Компанія також володіє ексклюзивним правом на публікацію творів, що є головними бестселерами The New York Times. При цьому редакція книжок та їхній переклад є надзвичайно повними та актуальними, аби слово автора не було викривленим.

Також окремої уваги заслуговують твори, що було відзначено відомими літературними преміями або номінаціями в них: Букерівська, Пулітцерівська, Нобелівська та Гонкурівська. Ці книжки викликають інтерес у різних вікових груп, тож популярність компанії невпинно росте. До речі, Клуб є чи не єдиним видавництвом, що мають права на публікацію україномовних книжок великого короля жахів Стівена Кінга. Наразі компанією було опубліковано більш 27 романі та збірок з-під пера Кінга.

Невід’ємною частиною Клубу також є видання українських митців та діячів. Дашвар, Жадан, Дереш та інші національні письменники набули слави серед читачів завдяки публікаціям в цьому видавництві.

Окрім полиць фізичних фірмових магазинів, ви можете придбати книжки видавництва в режимі онлайн. На сайті розміщено новинки Клубу та улюблені читачами екземпляри, які могли б скінчитися на складі магазину.

Тож ви можете оглянути повний каталог та додати до кошику те, що вам більш за все сподобалось. Розсортовані за категоріями, книжки легше шукати любителям певних жанрів. Обирайте книжки за серіями, проглядайте розділи спеціальних пропозицій, аби знайти бажану книжку за приємною ціною або купляйте найкращі подарунки для близьких в розділі «Подарункові книжки». Ви можете придбати електронний варіант видання, щоб одразу приступити до прочитання на вашому планшеті або смартфоні.

Також на сайті постійно проводяться акції та розіграші, що можуть досягати 30% та навіть 50%. Оплачуйте вашу покупку після отримання та замовляйте транспортування замовлення «Укрпоштою» або «Новою Поштою».

Контакти
Мережа «Клубу Сімейного Дозвілля» налічує 70 магазинів по всій країні, але головним є офіс в Харкові за адресою проспект Гагаріна, 20-А. В разі виникнення питань або проблем із товаром виробництва компанії, звертайтеся на безкоштовну лінію за номером 0 (800) 30-10-90 або надсилайте електронного листа на скриньку supports@bookclub.ua. Заповнюйте формі на сайті або звертайтеся на форум, щоб отримати відповідь на ваше питання або телефонуйте за номерами (057) 783–88–88, (067) 332–93–93, (050) 113–93–93, (093) 170–03–93.


Відгуки
Компанія уважно слідкує за пропозиціями та думкою своїх клієнтів, тож ваш відгук насправді важливий і для видавництва, і для наших читачів! Поділяться з нами вашим досвідом у формі відгуку на сторінці сайту!