Bambook

Всі відгуки

Bambook

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Bambook

Найкращим джерелом знань завжди є досвід. Та як його здобути, не створивши помилок самостійно? Завдяки книгам! Iнтернет-магазин «Бамбук» надає можливість замовити одну з 40 тисяч книг, що є в наявності на складі. До того ж постійне оновлення асортименту забезпечить вам нескінченне різноманіття захопливих історій. Компанія «Бамбук» невпинно розвивається та надає своїм клієнтам бездоганне поєднання гарного сервісу та низької ціни на улюблені книги.

Сервіс
Каталог сайту налічує тисячі книжок, котрі розсортовані за тематикою та жанрами:

- незмінна категорія художньої літератури, в котру увійшли і класична література, і твори для дітей, і книжки іноземними мовами;
- освітня література для навчання в будь-якому віці;
- спеціалізована література для фахівців вузьких галузей та допоміжні матеріали для поширення загальних знань;
- дитяча література, що сприяє розвитку дитини та розважає малюка;
- релігійна та духовна література;
- книжки з психології;
- скетчбуки та календарі від вітчизняних та закордонних видавництв.

В кожній категорії каталогу покупцю доступний фільтр за мовою, роком видання, видавництвом. Ви також можете переглянути пропозиції в каталозі, на які діє знижка. Вона може сягати 50%. В розділі «Акції та пропозиції» ви можете подивитися актуальні варіанти знижок, а також ознайомитися зі спеціальними добірками тематичних видань. Це може бути список книг іноземними мовами або, наприклад, спеціальні знижки на честь дня народження автора.

Також покупцям доступний розділ книжок, що можна отримати в найкоротший термін. Більшість пропозицій, представлених в каталозі, доставляють впродовж 7-10 днів. Та книжковий інтернет-магазин «Бамбук» має розділ книжок, котрі можуть бути укомплектовані та відправлені впродовж 24 годин. Це суттєво заощаджує час українським читачам. Але доставка від «Бамбук» може бути здійснена і за кордон.

Варіант оплати свого замовлення та його доставку обирає покупець. Ви можете одразу сплатити за ваші нові книжки, або ж обрати післяоплату задля того, щоб впевнитися в якості роботи книжкового магазину. Ви також можете замовити доставку пакунку до вашої двері. Для цього оберіть кур’єрську доставку та вкажіть в коментарі до замовлення час, коли вам буде зручно отримати пакунок.

Жителям Києва доступна безкоштовна кур’єрська доставка замовлень вартістю більш ніж 500 гривень. Ви не повинні сплачувати додаткові кошти незалежно від ваги та габаритів пакунку. Якщо ж вартість вашого замовлення складатиме менш ніж 500 грн, послуги кур’єра коштуватимуть лише 35 гривень. В разі доставки поштовими службами, вартість транспортних послуг розраховується в залежності від тарифів обраної компанії.

Ви можете повернути товар та отримати назад витрачені кошти в тому випадку, якщо товар не було доставлено в означений строк або було виявлено заводський дефект. Для цього повідомте робітників магазину про бажання оформити повернення.

Контакти
Через питання стосовно оформлення замовлення та його вартості звертайтеся н електронну скриньку служби підтримки support@bambook.com або за номерами +38044 277 95 80, + 38063 524 40 51 та + 38098 114 17 95.

Відгуки
Різноманіття книжок збільшується з кожним роком. Щоб знайти ту саму достатньо звернутися до магазину «Бамбук». Якщо ви купляли книжки на цьому сайті, розкажіть, чи задоволені ви покупкою та сервісом? В який термін вам було доставлено ваше замовлення? Чи відповіли на ваші питання робітники служби підтримки? Розкажіть нам все за допомогою форми відгуку на сторінці!