Aika 2

Всі відгуки

Aika 2

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Aika 2

З кожним роком спектр онлайн-ігор розширюється все більше і більше. Сьогодні в жанрі MMOG прекрасно себе почувають не тільки рольові ігри, але й різноманітні гонки, шутери та симулятори спортивних ігор. На цій сцені активну позицію займає Aika Online – відносно продукт студії JoyImpact, виглядає малюком, котрого було виховано у найкращих старих традиціях. Гра вийшла в 2009 році і того ж року завоювала дві почесні номінації: «Кращий ігровий дизайн» та «Кращий сценарій».

Aika 2 онлайн – гра в класичному жанрі, що уже давно полюбився гравцям – MMORPG. Гра Aika 2 має велику перевагу над іншими іграми у своєму жанрі, тому що вона об'єднала у собі всі найвищі якості інших проектів:

- простий інтерфейс, що є інтуїтивно зрозумілим;
- можливість живого спілкування з іншими гравцями;

- можливість битися з живими противниками.

Окрім всього цього Айка 2 онлайн це не просто гра, це цілий ігровий світ. Він має свою історію, своїх героїв, свої закони та правила. Грати в гру Aika 2 ви зможете з будь-якого комп'ютера, до якого підключено Інтернет.

Сервіс
На відміну від інших багатокористувацьких ігор, в цьому проекті вибір нації відбувається тільки після досягнення десятого рівня та виконання спеціального квесту. Всього націй у грі п'ять:

- фламма;
- теріон;
- акрис;
- керонт;
- імбер.

В грі періодично відбуваються масові бійки, деякі з яких можуть досягати чисельності до тисячі гравців з кожної сторони. Окрім цього, тут є спеціальні кімнати для боїв між командами, які називаються Поля Змагання. Саме тут, в боях між невеликими групами, гравці мають можливість продемонструвати узгодженість дій та різні бойові навички. В цілому, Aika Online надає досить широкі можливості в плані PvP, що приємно любителям хардкорного стилю гри.

На додачу до бою, в грі присутні досить широкі можливості в плані торгівлі, ремесла та політичних вторгнень. Однак подібними особливостями може похвалитися практично будь-яка серйозна багатокористувацька гра. Що ж, дійсно, відрізняє Aika Online від інших ігор, так це на наявність у персонажа особистого супутника, маленької феї, яка називається Праніей. Спочатку Пранія нагадує маленьку дівчину, яка згодом виростає в жінку і, зрештою, стає справжньою бойовою дружиною героя. Як майбутнє дітей залежить від дій та особистих якостей батьків, так і характер, уміння, зовнішність помічників залежать від гравця. Дитина, подруга, партнер і, можливо, жінка – з Пранією неможливо занудьгувати.

В цілому можна сказати, що Aika Online чудово підходить тим, хто любить епічні битви, але не любить витрачати багато часу на розвиток персонажа. Якщо додати до цього чарівну долю гумору, яка супроводжується практично будь-якою дією в іграх, то можна сказати, що цей проект є відмінним варіантом відпочити від серйозної дійсності.

Контакти
Гру Aika 2 було випущено відомим видавництвом GameNet, тож, як і інші ігри видавництва, Aika має дбайливу службу підтримки. На сайті ви можете знайти поради для новачків, різноманітні гайди, що допоможуть підвищити вашу майстерність, а також форум, де гравці допомагають один одному та поширюють специфічні знання, що відомі лише професійним гравцям. Якщо ж вам не вдалося вирішити питання за допомогою довідок та форуму, ви можете звернутися до служби підтримки через власний обліковий запис.


Відгуки
Гра Aika 2 має безліч прихильників. Якщо ви один з них, або якщо ви пробували грати, але припинили через те, що вам щось не сподобалося, розкажіть про це на сторінці Відгуку.