2EVENT

Всі відгуки

2EVENT

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Yakaboo

Yakaboo

4 Відгуки

Про компаніюНайбільший...

2EVENT

Про компанію

Що таке 2Event ? Це спеціальна онлайн-платформа для людей, які люблять відвідувати різні події і для тих хто їх організовують, тут для цього зібрані усі необхідні основні функції.

Зокрема:

- афіші для придбання квитків з мінімальним сервісним збором від 2,5%;

- можливість знайомитися з відвідувачами ще до початку заходу;

- функція пошуку попутників та співмешканців.

На 2Event відвідувачі координуються між собою ще до початку івентів. Люди приєднуються до соцмережі учасників події, знаходять компанію однодумців для поїздки або спільного проживання у готелі. Також учасники призначають один одному зустрічі та продовжують спілкуватися до та після офіційної програми заходу. Люди створюють онлайн-спільноту навколо івенту. Можливо вам цікаво для чого люди відвідують подібні заходи? Це для того отримати доступ до якісного контенту, цікаво провести час і звісно заради того, щоб знайти нових друзів.

Сервіс

Особливість додатку 2Event вміння поєднати ці важливі функції в одному мобільному додатку, до речі він безкоштовний. 2Event - єдина в Україні платформа, яка крім продажу квитків на заходи безкоштовно надає мобільний додаток для відвідувачів та організаторів подій. У додатку 2Event люди призначають один одному зустрічі, шукають попутників на транспорт, співмешканців в готелі. Платформа допомагає людям знайомитися не тільки під час заходу, а й до його початку. Для відвідувачів використання додатку 2Event - це нагода отримати те, чого вони прагнуть - знайомств та пошуку попутників на івенти. Для організатора - сервіс “все в одному”, що задовольняє потребу користувачів у спілкуванні та вирішує проблему контролю у проведенні івенту - від розкладу та продажу квитків до реєстрації на вході. Коротко про історію 2Event.

Компанію було засновано у місті Львові у 2013 році, відомим інвестором та підприємцем Ярославом Максимовичем. Він розповів як виникла ідея, щоб створити такий багатофункціональний онлайн додаток:“Ідея програми для знайомств та пошуку попутників виникла, коли мене запросили в журі в Happy Farm. Нагадаю, вони розташовані в селі Щасливе, під Борисполем. Так от, я приїхав зі Львова на поїзді, потім добирався на таксі до цього Щасливого, входжу в кімнату - і бачу, що за столом сидить мій колега, який теж львів'янин, теж вранці приїхав спочатку на поїзді, а потім на таксі. І я розумію, що ми могли їхати разом, і у нас багато спільних тем для розмов. Цікаво що, крім нього, на тому ж івенті познайомився ще з трьома стартапами зі Львова, які теж приїхали різними нічними поїздами, а зустрілися тільки тут. Ось так прийшло розуміння того, що попутників треба згрупувати навколо подій. Чи навіть навпаки - будь-який захід вже групує людей, які хочуть познайомитися з однодумцями. Просто треба дати людям інструмент який їх об'єднує. Цим інструментом і став додаток 2Event".

На сервісі ви можете:

- придбати квитки на івент з мінімальним сервісним збором від 2,5%;

- бачити список користувачів, які збирається відвідати захід; призначати зустрічі іншим відвідувачам;

- знайти попутників на поїзд, літак, авто або співмешканців в готель;

- викликати авто для групи людей;

- замовити брендований мобільний додаток для свого івенту.

Відгук

Якщо у вас вже була нагода користуватися 2Event розкажіть про це нам. Залиште свій відгук про 2Event у вигляді коментаря.