Origami

Всі відгуки

Origami

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Vova

Vova

0 Відгуки

Про компаніяVOVA - компанія,...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Origami

Про компанію

Для того аби смачно перекусити, не обов'язково вміти смачно готувати. Для цього, можна скористатися послугами онлайн-ресторану “Орігамі”. Це ресторан, який займається швидкою доставкою смачних родів, суша та піци у будь-який район Львова. Ресторан працює в режимі онлайн, вже 4 роки.

Протягом цього короткого часу вже встиг зарекомендувати себе як надійний сервіс. Завданням, якого є задоволення потреб львів’ян та гостей міста у якісній японській та італійській кухні. Зараз ви мабуть задумалися, якщо про доставку все добре відомо, то де саме відбувається цей неймовірний процес приготування такої смачної їжі?

Сервіс

Насправді все дуже просто, кухня на якій відбуваються всі процеси приготування знаходиться в бізнес-центрі за адресою вулиця Хуторівка, 40а. Кухня онлайн-ресторану Орігамі повністю відповідає всім вимогам державної санітарно епідемічної служби України.

А це в свою чергу підтверджує наявність експлуатаційного дозволу для об’єкта з виробництва, переробки та реалізації харчових продуктів №79070/19/. Для приготування їжі використовують лише ті, продукти які мають свій сертифікат якості, і отримані в найкращого постачальника. Працівники ресторану дуже ретельно контролюють кожну поставку продукції, до уваги беруться умови зберігання, температурний режим, і особлива увага приділяється саме процесу приготування. На кухні ресторану працюють лише професійні кухарі, які мали нагоду пройти додаткову атестацію, а також отримали документи, що засвідчують регулярне проходження санітарного обстеження від лікарів. Як зробити замовлення? Перший крок.

Вам потрібно відвідати сайт ресторану та, здійснити онлайн-оформлення замовлення. Замовити наприклад: піцу, суші та роли з доставкою по Львову ви можете щоденно з 11:00 до 23:00. Будьте обачними, якщо вам потрібне велике замовлення, тоді зробіть його заздалегідь. Як вам зробити оплату замовлення?

Замовлення можна оплатити на сайті через систему LiqPay, або готівкою – кур’єру при отриманні. Якщо Ви плануєте розрахуватись купюрою великого номіналу, будь ласка, попередьте оператора Своє замовлення вам отримаєте протягом 1-1,5 години. На час доставки впливають також, ваше місце розташування, район, ситуація на автодорогах міста.

Відгук

Можливо ви вже давно практикуєте використання послуг доставки здорової їжі від онлайн-ресторану “Орігамі”. І точно, знаєте смак багато страв. Тоді дуже заохочуємо вас залишити свій відгук про якість та швидкість опрацювання вашого замовлення; про те, що вам сподобалась найбільше. Будьте готові оцінити, відстань і час доставки їжі. Розкажіть про недоліки, які на вашу думку можна виправити. Чи вчасно вам прийшло ваше замовлення. Якщо з замовленням виникли проблеми, то яким чином працівники служби доставки вирішили їх. Чи будете ви і далі користуватися послугами ресторану для замовлення їжі, і чи порадите його для своїх родичів та друзів? Якщо ви вже знаєте відповідь на будь яке, із запропонованих варіантів запитання то будь ласка, напишіть свій відгук. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!