Mister Am

Всі відгуки

Mister Am

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Vova

Vova

0 Відгуки

Про компаніяVOVA - компанія,...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Mister Am

Про компанію

Містер Ам” - сучасний сервіс доставки та приготування їжі. Що правда виконувати доставку їжі просто додому, компанія здійснює поки лише в межах Чернівецької області. Приймають замовлення в будь який зручний для вас час на протязі цілого дня. На думку багатьох користувачів ця послуга дуже зручна, а як на вашу думку?

Серед усіх шанувальників гарних та смачних страв фірму “Містер Ам” багато б назвали справжнім, відданим помічником. Завдяки простій і водночас дуже зручній навігаціонний системі, з допомогою якої можна оформити замовлення легко і швидко. Вибір ресторану і бажаної страви займе не більше, однієї хвилини вашого часу. Одна з небагатьох переваг сервісу - безкоштовна доставка обідів, вона в більшості випадків діє, але бувають винятки. Все залежить від місця розташування ресторану. Але, погодьтеся несподівано отримати такий бонус дуже приємний.

Сервіс

Це ще одна, влучна перевага сервісу. Представлені для вас ціни в меню, підлягають реалізації без націнки за доставку. Зручна, швидка та дуже вигідна доставка їжі в Чернігові до ваших послуг! Якщо, ви не мали можливості користуватися послугами доставки їжі від “Містер Ам”, то мабуть вам цікаво, як зробити замовлення? Зробити замовлення ви можете з допомогою сайту фірми. Наповніть свій список замовлення сподобавшимися вам ставами. Для цього натисніть на кнопку “Показати ресторани”. Оберіть назву закладу із загального списку і клікайте по потрібному зображенню логотипу. Знайдіть улюблену їжу. Зелена “клавіша” з плюсом - це означення опцію “Обрати”. Під кожним зображенням страви, вказують короткі деталі такі, як: інгредієнти, вагу та ціну.

Це дуже практична деталь, оскільки вам може бути не завжди точно відомо, з чого саме приготовано ваш ситний обід або вишукана вечеря. На офіційному сайті фірми, також може оформити доступне замовлення із ресторану, який користується найвищим рівнем популярності серед користувачів. Якщо, ви не були в якомусь ресторані скористайтеся цим зручним способом доставки їжі і дізнайтеся, як саме там готують?

Отже, як бачимо використовувати послуги сервісу дуже просто, якщо коротко підсумувати, то алгоритм такий:

- Ви обираєте потрібний ресторан;

- Або обираєте з допомогою картинки потрібний для вас ресторан; Обираєте страви; “Відправляєте” їх в список “Мої замовлення”;

- Підтверджуєте правильність введених даних;

- Отримуєте sms підтвердження про оформлення замовлення;

-Все готуйтеся отримати своє замовлення! А, ми бажаємо вам приємного апетиту)

Відгук

Можливо, вам вже вдалося і раніше активно використовувати послуги “Містер Ам” для доставки їжі? Для нас і багатьох інших охочих поспівчувати з цією компанією, дуже важливі ваші відповіді, хоча б на деякі з хвилюючих питання. Зокрема: як би ви оцінили рівень обслуговування компанії? Чи подобається вам користуватися послугами, безкоштовної доставки обідів? Чи порадите її своїм родичам і друзям? На скільки швидко ваше замовлення дісталося пункту призначення? Що би ви порадили іншим користувачам? Якщо вже, даєте ствердну відповідь хоча б на одне або кілька питань. Тоді, скоріше залиште свої захоплюючі розповіді в коментарях. Ваша розповідь буде хорошим досвідом для інших охочих скористатися послугами компанії. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!