FoodEx

Всі відгуки

FoodEx

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Vova

Vova

0 Відгуки

Про компаніяVOVA - компанія,...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

FoodEx

Про компанію

Все більше і більше людей починають розуміти, що добре здоров'я - це результат їхнього способу життя, звичок і харчування. А якщо людина здорова, то вона буде красивою, енергійною та задоволеною. Сам Гіппократ говорив, що їжа повинна бути ліками, а ліки їжею. Тому популярними є різні дієти та поради стосовно здорового харчування. Але не кожен має час і сили щоб втілювати їх в життя.

Саме компанія FOODEX, яка займається приготуванням та доставкою корисної і здорової їжі, підходить до цієї справи професійно. Історія FOODEX почалася в 2012 році з доставки натуральних продуктів від окремих фермерів, потім це була компанія "Шпинат”, що кваліфікувалась на приготуванні здорової їжі. Засновниками FOODEX є Світлана і Сергій Котенко. Головний девіз FOODEX: успіх вимірюється здоров'ям, її ціль - зробити українців здоровою нацією.

Для людини, яка хоче дбати про своє здоров'я, і при цьому вести активне насичене життя, FOODEX пропонує індивідуальний підхід і врахування її смаків і потреб. Команда з лікаря-дієтолога, фітнес-тренера і шеф-кухаря підбирає меню, а досвідчені кухарі виконують замовлення. Залежно від цілі клієнт може обрати одну з розроблених дієт. З допомогою кваліфікованого спеціаліста людина обирає саме те, що їй потрібно з урахуванням особливостей власного організму, наприклад непереносимість певних продуктів. Це може бути меню для корекції зайвої ваги, спортивна дієта, їжа для хворих на цукровий діабет чи іншу хронічну недугу, вегетаріанське меню, їжа для вагітних та матерів, які годують грудним молоком, дитяче меню. Існують окремі дієти для чоловіків і жінок. Їжа приготовлена FOODEX смачна і корисна, вона приготовлена лише з якісних продуктів, а спосіб приготування обирається саме такий, щоб максимально зберегти корисні речовини.

Сервіс

Окремої уваги заслуговує спосіб упаковки та доставка в потрібне місце. Страви поміщаються в посуд, в якому їх можна при потребі розігрівати. Фірма використовує термосумки або сумки-холодильники, це зручно для тих клієнтів, які протягом дня зберігають їжу в офісі і вона при цьому не нагрівається і залишається свіжою до часу, коли її потрібно споживати. Для кур’єрів важливо бути привітними і пунктуальними, фірма здійснює доставку як до дому, так і в офіс. Даний підхід до харчування є практичним для зайнятих людей, які не мають часу для приготування корисної їжі, але хочуть добре виглядати і почуватися. Меню від FOODEX передбачає п'ятиразовий або триразовий прийом їжі, страви завжди мають чудовий смак та ідеальний вигляд. Така система допомагає розвинути корисні звички і полюбити здорову їжу, при цьому економити час на приготуванні страв, не витрачати сили на похід в магазин за продуктами і не хвилюватися про якість чи зайві калорії.

Відгук

Якщо ви мали можливість користуватися послугами компанії FOODEX, будь-ласка, поділіться своїми враженнями. Що ви думаєте про сам підхід до цієї справи? Чи залишилися ви задоволені від самого смаку та оформлення страв? Як ви почуватися після споживання їжі? Якщо ви обирали дієту для контролю над кілограмами, то чи досягли бажаного результату? Чи ваші діти з апетитом смакують стравами саме для них? Напишіть свій відгук, він буде дуже корисним і може покращити компанію FOODEX.