Відгук

  Відгуки Infobus

  Компанія INFOBUS - багатофункціональна компанія, що працює у напрямку пасажирських перевезень. Заснована у далекому 1999 році досьогодні активно розвивається впроваджуючи найновіші технології у сферу перевезень пасажирів автобусами, поїздами та літаками.

  Про компанію

  На базі власної розробки, систем BusSystem, компанія INFOBUS реалізує квитки на сотні різних перевізників через власну та інтегровану агентську мережу з багатомільйонним річним обігом.

  Сайт компанії спеціалізується на продажі квитків на різні види транспорту у всіх напрямках по Україні та закордон. У списку сайту 12 країн Європи.
  Цікавинкою сайту є акційні спеціальні пропозиції перевезення за приємними цінами.

  Компанія також створила бонусну програму. Придбавши квиток ви отримаєте віртуальний бонус. Бонуси можна накопичувати та використати при покупці наступного квитка.

  INFOBUS запустили й мобільний додаток для зручності, швидкого доступу та простоти замовлення квитків із смартфону.

  Послуги

  Придбати та оплатити квитки на автобус, поїзд чи літак, можна величезною кількістю варіантів. Безготівково за допомогою кредитних карт або дебетових карт Visa, Visa Electron, Maestro і MasterCard, або через PayPal, PayU.

  Готівкою оплачуйте у терміналах ПриватБанку та EasyPay, або на рахунок банку «УКРСИББАНК».

  Ви можете завітати в український офіс компанії за адресою м. Львів, вул.Чернівецька, 9 та придбати квитки у менеджерів компанії. Також офіси компанії знаходяться й у інших країнах. Офіс у Празі знаходиться за адресою вул. Na Florenci 23, а у Варшаві представництво знайдете на вулиці Chrzanowskiego 2 lok. 113, 04-381.

  INFOBUS співпрацює не лише з клієнтами-пасажирами, які купують квитки, а й дає можливість самим перевізникам підключитись до системи BusSystem.

  BusSystem - online автоматизована система резервування та продажу квитків повного циклу для транспортних підприємств будь-якого масштабу. Функціонал системи включає і підтримує всі сучасні інтернет технології і включає:

  - повне незалежне та оперативне управління рейсами,

  - можливість обслуговування регулярних, чартерних, сезонних маршрутів

  - настройка ціноутворення і розподілу прибутків серед учасників системи,

  - унікальні алгоритми і можливості по управлінню тарифами,

  - можливість повноцінно надати дані про транспортний засіб і рівні комфорту: інтерактивні плани, фото, опис додаткових послуг 

  - реалізованний продаж електронних квитків, SMS або QR квитків, прийом грошових коштів у будь-якій валюті за допомогою всіх відомих платіжних шлюзів, мультивалютна система з регулярним оновленням курсів і коригуванням на прийом і продаж та інше.

  Окрім продажу квитків компанія надає послуги:

  - переказ коштів у 37 країн світу з клієнтського центру в Празі

  - продаж екскурсій та туристичних послуг по Чехії, Європі та всьому світу

  - послуги перекладу документів

  - пересилання та зберігання багажу

  - партнерство із страховими компаніями

  - оформлення довідок про відсутність судимості та їх доставка до замовника

  Зв’язатись з компанією можна

  вул.Na Florenci 35 Praha 1

  телефон CZE+420 246 093 242

  Написати повідомлення на електронну скриньку info@infobus.eu

  Відгук

  Мали можливість купувати квитки через систему INFOBUS, тоді напишіть про ваш досвід оплати, зручність сайту та саму поїздку. Можливо ви перевізник і хочете написати про зручність роботи та прихід клієнтів через сайт, тоді вам теж до нас! Дякуємо за ваш відгук!

  Infobus
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  10

  Сервіс

  10

  Ціна

  10

  Доставка

  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Infobus [CPS] WW

  Написати власний відгук ро Infobus

  Ваш відгук