Відгук

  Відгуки Xtra TV

  Про компанію

  XtraTV - це назва стабільного трендового супутникового телебачення. Ця компанія є складовою частини впливового медіахолдингу бренду “Медіа Група Україна”. Підприємство ставить за мету забезпечити своїх глядачів цікавим і якісним контентом, без проблем з перебоями зв'язку. Одним із слоганів компанії вважається фраза “Ми подбаємо про ваше дозвілля!”.

  Представники компанії XtraTV надають своїм клієнтам наступні переваги:

  - Відсутність письмового договору. Абоненти отримують послугу після передоплати без жодних обов'язків або зобов'язань, і мають право призупинити користування послугою або відключити її на певний термін безкоштовно.

  - Широкий спектр послуг. Є пропозиції із тематичними каналами та з прийнятною ціною.

  - Доступ до перегляду з будь-яких пристроїв. Користувачі матимуть можливість переглядати будь-які програми на власний смак на планшетах і смартфонах (як для користувачів iOS, так і для тих, хто надає перевагу Android).

  - Простий спосіб підключення. Можливість сумісності карти XtraTV із такими ресиверами, що підтримують Conax.

  - Існує можливість доступу до безкоштовних каналів, як до міжнародних (300+ каналів), так і до національних (100 каналів).

  Сервіс

  Послуги, які надає компанія XtraTV, були винагороджені не тільки вийнятковою увагою споживачів, але й нагородами «Media&Sat Leaders 2012» та «Media & Sat Leaders 2013». Зв'язатися із представниками підприємства можна зійшовши на сайт http://xtratv.com.ua, подзвонивши за номерами(093, 067, 050) 759-5-759 або 759 з мобільного від 8:00 до 21:00 щодня, або написавши на електронну адресу info@xtra.tv. Для підключення будь-якої з послуг, які надає XtraTV, треба придбати спеціальну карту умовного доступу, про яку зазначалося раніше.

  Від початку свого існування і аж до липня 2012 року в межах України компанією було запропоновано шість тематичних пакетів супутникового телебачення. Офіційно з 1 червня того ж року XtraTV оголосив про додавання до списку пакетів канали “Футбол” та “Футбол+”. Так підприємство підтримало, спонсорувало та офіційно броакастило всі події чемпіонату Євро-2012 з футболу. У 2015 році, 1 червня, офіційні представники платформи оголосили про тимчасове часткове припинення трансляцій багатьох каналів, залишивши у вільному доступі тільки “Футбол 1” і “Футбол 2”. Головним фактором стала девальвація державної валюти та масштабна економічна криза.

  Працівники підприємства стикнулися з проблемою збільшення операційних витрат. Наявні бізнес-процеси потребували оптимізації, тому як тільки гримнула криза, підприємство DTH Broadcast Services Limited відійшло від справ, відмовившись постачати послуги для XtraTV. Так вони полишили DTH бізнес сам по собі. Однак влітку 2015 року в пресі з'явилася інформація про те, що медіа-конгломерат представництво Ріната Ахметова, “Медіа Група Україна”, що була згадана на початку, придбало XtraTV. Тому можливо, що кращі часи цієї компанії ще попереду.

  Відгук

  Чи був у вас досвід співробітництва з представниками компанії XtraTV? Можливо, ви були їх клієнтом? Чи всі послуги відповідали тому, що представники компанії написали на офіційному сайті? Якщо виникли проблеми, наскільки оперативно і результативно оператори тех підтримки вирішували ваше питання? Будь ласка, поділіться досвідом із тими, хто ще не мав можливості співпрацювати із XtraTV. Так ви допоможете компанії покращити якість своїх послуг.

  Xtra TV
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Xtra TV

  Ваш відгук