Viasat

Всі відгуки

Viasat

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Viasat

Про компанію

Компанія “Viasat”- перший провайдер платного цифрового телебачення, який отримав ліцензію в Україні. Створення компанії відбулося в 2007 році. За роки праці “Viasat” набула великого досвіду у прийнятті технічних рішень, підборі телевізійного контенту та веденні бізнесу.

Що може запропонувати “Viasat”:

- якісний телевізійний сигнал;

- надійне обладнання;

- цілодобова підтримка своїх користувачів.

“Viasat” пропонує до вашої уваги найкращі міжнародні та вітчизняні телеканали. Працює компанія по всій території України і забезпечує доступ до якісного телевізійного продукту у мегаполісах і найвіддаленіших куточках нашої країни.

У 2015 році “Viasat” розширює спектр послуг Інтернет телебачення. Це сучасний формат телевізійного продукту, вдале поєднання звичайно для вас формату лінійного телебачення та відео бібліотеки фільмів, шоу та документального кіно в HD якості. Сервіс «Домашнє ТБ» працює на будь-яких екранах, включаючи телевізори, Smart TV, мобільні пристрої – смартфони та планшети. “Viasat” - налічує у своєму переліку, найбільшу кількість українських телеканалів - 22 на платформі та ще більше, тих що знаходяться у вільному доступі на найпопулярніших серед українських мовників супутниках Sirius 4 і AMOS 3, на які можна налаштувати антену (Viasat базується на Sirius 4). Станом на початок 2011 року, кількість активних абонентів компанії сягнула більше, ніж 30 000.

Сервіс

Для зручності користування своїми послугами “Viasat” згруповано канали в три пакети:

- “Домашній”, який складається з 75 каналів, та становить плату 89 грн на місяць;

- “Престижний”, налічує 98 каналів і становить плату 119 грн на місяць;

- “Бізнес”, до нього входять 40 каналів і коштує він 250 грн на місяць.

З жовтня 2014 року, був створений новий пакет “Вигідний” помісячна плата, якого становить 99 грн. Додатково створена платформа надає доступ до більше, ніж 100 не кодованих телеканалів на супутниках: Sirius 4, AMOS 3 і Hotbird, серед яких українських 5 каналів наприклад: «Глас» «Тиса» та інші.

Оплатити послуги ви можете декількома способами:

- Без оплати за комісію ( через Приват Банк, Portmone.com, EasyPay, Райффайзен Банк Аваль та інші);

- Оплата онлайн (для цього потрібно: ввести номер договору > суму до сплати > вибрати платіжну систему, через яку буде сплачено рахунок > ввести 16-значний номер та термін дії > введіть CVV2-код, який знаходиться на зворотному боці вашої картки.

Якщо, такого спеціального коду не зазначено - зверніться за номером банківської служби обслуговування клієнтів на звороті вашої картки...

Відгук

Мабуть і ви вже активно користуєтесь послугами “Viasat”. Переглядаєте свої улюбленні фільми, телепередачі та користуєтесь інтернет телебаченням? Якщо це справді так, скоріше розкажіть про це іншим. Залиште свій відгук про компанію. Ви можете розповісти: про те, що для вас найзручніше і якими послугами ви користуєтесь найчастіше. Опишіть якість обслуговування або вашу особисту проблему і те, як представники компанії “Viasat” вам допомогли з її вирішенням! Ваша думка стане в пригоді іншим користувачам і допоможе зробити їм правильний вибір!