Відгук

  Відгуки LIFECELL

  Про компанію

  Компанія “lifecell” (Лайф сел до 2016 року “life:)”) - вітчизняний оператор мобільного зв'язку, ставши третім за величиною серед усіх українських операторів з 2005 року. Повноправним власником компанії являється міжнародна компанія лідер Turkcell. У 91 місті України працюють 6 центрів обслуговування абонентів та 190 ексклюзивних магазинів lifecell. Оператор надає послуги роумінгу в мережах 468 партнерів у 196 країнах світу.

  На даний момент оператор зв'язку lifecell, стоїть на першому місці серед користувачів смартфонів на території України. Свою репутацію компанія завоювала завдяки постійному розвитку smart-технологій.

  Але серед усіх інших цілей, для компанії найважливішою залишається турбота про своїх користувачів, а найбільше в очах “lifecell” цього потребують люди з обмеженими фізичними можливостями, самотні літні, а також вихованці дитячих будинків і інші. Така категорія користувачів потребує розуміння і підтримки найбільше серед усіх.

  Окремої уваги компанія заслуговує за особливе ставлення до своїх працівників, її ціллю є підтримка і сприяння розвитку цілої команди, тому приділяється особиста увага до кожного хто працює в lifecell. І це може підтвердити понад 1000 працівників, крім того понад 50 000 робочих місць, було створено посередниками.

  У прес-центрах компанії можна дізнатися про підсумки кожного кварталу, новини і цілі на майбутнє. Головний офіс компанії знаходиться в місті Київ за адресою: Київ, вул. Солом'янська, 11, БЦ "Eleven", вежа "А". Для зручності підтримки зв'язку з компанією можна скористатися електронною поштою: reception@lifecell.com.ua. Або використати нагоду, поспілкуватися з представниками фірми через телефон гарячої лінії (044) 233-31-31.

  Якщо, у вас виникають додаткові запитання на допомогу в такому випадку приходять інформаційно-сервісні центри. Які, вирішують всі питання, щодо послуг компанії в телефонному режимі:

  0 800 20 5433 – безкоштовно в межах України;

  5433 – безкоштовно в мережі lifecell Для абонентів, що знаходяться у роумінгу: +38 063 5433 111 або +38 044 233 6363.

  Компанія “lifesell” надає свої послуги у стандартах: GSM-EDGE, UMTS-HSPA+ і LTE Advanced Pro[en], а кількість абонентів, які обслуговувалися станом на 2017 рік, становить 11,1 млн., з них найактивніших - 8,0 млн. Мережа 3G надана “lifecell” охоплює територію, на якій проживає понад 98 % населення України, а в близько 91 місті успішно працюють 6 центрів обслуговування абонентів та 190 ексклюзивних магазинів lifecell. Оператор надає послуги роумінгу в мережах 468 партнерів у 196 країнах світу.

  Як відомо, компанії подобається дбати про своїх абонентів і піклуватися про них у важкі моменти. Власне тому, lifecell:) запустив спеціальний номер для підтримки жертв стихійного лиха в західних регіонах України. Перераховано благодійні кошти на мобільні рахунки абонентів, які перебували в роумінгу в Китаї під час сильного землетрусу, щоб вони могли тримати зв'язок зі своїми сім'ями в Україні або отримати негайну допомогу. Оператор lifecell:) почав співробітництво з провідним світовим розробником програмного забезпечення Adobe Systems для впровадження унікальних рішень з обслуговування абонентів. Оператор випустив мобільний додаток для смартфонів «Мій lifecell:)» для самостійного управління рахунком.

  Відгук

  Якщо, ви мали нагоду користуватися послугами lifecell:) будем раді чути, що ви думаєте про цю компанію! Які переваги та недоліки ви помітили у користуванні її послугами? Маєте, що розповісти, залиште свій відгук!

  LIFECELL
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  супер

  lifecel найкращий оператор,завжди багато інтернету,недорого тариф,різні розіграші призи.і багато цікавого.

  : Anatoliy22-12-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  10
  rating

  Написати власний відгук ро LIFECELL

  Ваш відгук

  FAQ