test";" LIFECELL » лайфселл тарифи лайфселл поповнення лайфселл тарифы лайфселл оператор лайфселл львів лайфселл офіційний сайт мій лайфселл лайфселл 4g Навігація сторінкою
Відгук

  Відгуки LIFECELL

  Про компанію

  Компанія “lifecell” (Лайф сел до 2016 року “life:)”) - вітчизняний оператор мобільного зв'язку, ставши третім за величиною серед усіх українських операторів з 2005 року. Повноправним власником компанії являється міжнародна компанія лідер Turkcell. У 91 місті України працюють 6 центрів обслуговування абонентів та 190 ексклюзивних магазинів lifecell. Оператор надає послуги роумінгу в мережах 468 партнерів у 196 країнах світу.

  На даний момент оператор зв'язку lifecell, стоїть на першому місці серед користувачів смартфонів на території України. Свою репутацію компанія завоювала завдяки постійному розвитку smart-технологій.

  Але серед усіх інших цілей, для компанії найважливішою залишається турбота про своїх користувачів, а найбільше в очах “lifecell” цього потребують люди з обмеженими фізичними можливостями, самотні літні, а також вихованці дитячих будинків і інші. Така категорія користувачів потребує розуміння і підтримки найбільше серед усіх.

  Окремої уваги компанія заслуговує за особливе ставлення до своїх працівників, її ціллю є підтримка і сприяння розвитку цілої команди, тому приділяється особиста увага до кожного хто працює в lifecell. І це може підтвердити понад 1000 працівників, крім того понад 50 000 робочих місць, було створено посередниками.

  У прес-центрах компанії можна дізнатися про підсумки кожного кварталу, новини і цілі на майбутнє. Головний офіс компанії знаходиться в місті Київ за адресою: Київ, вул. Солом'янська, 11, БЦ "Eleven", вежа "А". Для зручності підтримки зв'язку з компанією можна скористатися електронною поштою: reception@lifecell.com.ua. Або використати нагоду, поспілкуватися з представниками фірми через телефон гарячої лінії (044) 233-31-31.

  Якщо, у вас виникають додаткові запитання на допомогу в такому випадку приходять інформаційно-сервісні центри. Які, вирішують всі питання, щодо послуг компанії в телефонному режимі:

  0 800 20 5433 – безкоштовно в межах України;

  5433 – безкоштовно в мережі lifecell Для абонентів, що знаходяться у роумінгу: +38 063 5433 111 або +38 044 233 6363.

  Компанія “lifesell” надає свої послуги у стандартах: GSM-EDGE, UMTS-HSPA+ і LTE Advanced Pro[en], а кількість абонентів, які обслуговувалися станом на 2017 рік, становить 11,1 млн., з них найактивніших - 8,0 млн. Мережа 3G надана “lifecell” охоплює територію, на якій проживає понад 98 % населення України, а в близько 91 місті успішно працюють 6 центрів обслуговування абонентів та 190 ексклюзивних магазинів lifecell. Оператор надає послуги роумінгу в мережах 468 партнерів у 196 країнах світу.

  Як відомо, компанії подобається дбати про своїх абонентів і піклуватися про них у важкі моменти. Власне тому, lifecell:) запустив спеціальний номер для підтримки жертв стихійного лиха в західних регіонах України. Перераховано благодійні кошти на мобільні рахунки абонентів, які перебували в роумінгу в Китаї під час сильного землетрусу, щоб вони могли тримати зв'язок зі своїми сім'ями в Україні або отримати негайну допомогу. Оператор lifecell:) почав співробітництво з провідним світовим розробником програмного забезпечення Adobe Systems для впровадження унікальних рішень з обслуговування абонентів. Оператор випустив мобільний додаток для смартфонів «Мій lifecell:)» для самостійного управління рахунком.

  Відгук

  Якщо, ви мали нагоду користуватися послугами lifecell:) будем раді чути, що ви думаєте про цю компанію! Які переваги та недоліки ви помітили у користуванні її послугами? Маєте, що розповісти, залиште свій відгук!

  LIFECELL
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  супер

  lifecel найкращий оператор,завжди багато інтернету,недорого тариф,різні розіграші призи.і багато цікавого.

  : Anatoliy22-12-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  10
  rating

  Написати власний відгук про LIFECELL

  Ваш відгук

  FAQ