Divan.TV

Всі відгуки

Divan.TV

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Norton Antivirus Symantec

Norton Antivirus Symantec

0 Відгуки

У той час, який ми витрача&...

Divan.TV

Про компанію

Сучасні технології не могли не вплинути на наше ставлення до телебачення і перегляду фільмів в інтернеті. Кабельні мережі і цифрове телебачення приходять на зміну старому аналоговому мовленню телесигналу, яке з'явилося в минулому тисячолітті і скоро припинить своє існування. Паралельно удосконалювалися технології самих телевізорів, які вже давно є справжніми комп'ютерами, підключеними до інтернету, зі своїм унікальним для кожної сім'ї набором встановлених додатків. Сьогодні для того, щоб дивитися кіно і телебачення в телевізорі досить лише домашнього інтернету.

Можна обійтися без спеціальних телевізійних приставок, які нав'язує нам провайдерами. Компанія  (over-the-top - «поверх приставки») дозволяє користуватися легальними сервісами незалежно від того який у вас інтернет-провайдер. І в більшості випадків один і той же сервіс дозволяє дивитися відео там, де вам зараз зручніше: на смартфоні, планшеті, комп'ютері або телевізорі. Прочитавши цей текст, ви зможете дізнатися які OTT-сервіси доступні в Україні вже сьогодні. Скільки коштує їх використання, чим вони відрізняються один від одного. І в яких випадках можуть бути корисними і зручними для вас.

Сервіс

Що таке Divan.TV?

Divan.TV - це сервіс, який використовує для передачі контенту звичайну мережу інтернет. Що робить його незалежним від використовуваного провайдера Divan.TV розшифровується як over-the-top - «поверх приставки». На практиці це означає, що є сервіс-провайдер, що надає контент (фільми, серіали, телеканали) через звичайне інтернет-з'єднання. При цьому фізичну адресу абонента в межах однієї країни не має ніякого значення - сервіс завжди буде працювати. Не грає ролі і інтернет-провайдер. Також це означає, що можна використовувати один обліковий запис для різних пристроїв, включаючи мобільні телефони.

У чому переваги Divan.TV? Оскільки це інтернет-сервіс, можна в будь-який момент підключитися, відключитися і управляти своїм тарифним планом самостійно Використання Divan.TV -сервісу не вимагає укладення договору на папері і, відповідно, візиту в контакт-центр. Все можна зробити за кілька хвилин, заповнивши веб-форму на сайті. Там же можна оплатити послуги і / або прив'язати до рахунку банківську карту. Відмова від використання послуг також не вимагає візиту куди-небудь, все можна зробити швидко, натиснувши декілька кнопок або просто припинивши оплату рахунків - в цьому випадку надання послуг призупиниться автоматично. Для тих, хто хоче знати більше Особливу привабливість надає поява додатків для Smart TV.

Це означає, що можна вибрати постачальника відеосервісу просто встановивши його додаток (найпопулярніші програми вже встановлені ще в магазині). Ніяких додаткових пристроїв (і пультів дистанційного керування до них - для роботи достатньо пульта телевізора). Все, що потрібно - підключити телевізор до інтернету. При всьому прогресі і розвитку технологій (сьогодні ми можемо дивитися фільми і телеканали на комп'ютері або телефоні) телевізори з їхніми величезними екранами і раніше залишаються найбільш зручними пристроями для домашнього перегляду фільмів або телепередач всією сім'єю.

Відгук

Нам також цікаво дізнатися, про те чи використовує ви для перегляду улюблених фільмів та телеперердач Divan.TV? Напишіть свій відгук про цей сервіс постачання TV в полі для коментарів. Завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!