Uniqa

Всі відгуки

Uniqa

0% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Олександр
Хочу всіх застерегти від взаємодії з цією компанією(шарашкіною конторою) Після ДТП сказали під’їхати підписати акт узгодження на відшкодування страхової виплати та акт зобов’язання на продаж решткі...Читати далі

Всі відгуки (1)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Шахраї!!!

  Хочу всіх застерегти від взаємодії з цією компанією(шарашкіною конторою) Після ДТП сказали під’їхати підписати акт узгодження на відшкодування страхової виплати та акт зобов’язання на продаж рештків авто через аукціон. Сказали виплата буде на протязі тижня.!!! Авто приїхали та забрали з якоїсь компанії(приватний підприємець) Довірився((( сказали що компанія UNIQA має добру репутацію. Тепер звонять зі страхової виплачувати не хочуть. Хотя Акт погодження на руках!!!, акт зобов’язання!!! теж. Одні емоції. НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Консультуйтеся з адвокатом!!! Будемо судитися(((

  hs=f682d8575b120aa160bbbc8974454073<div style="display:none;">


Інші також шукали

Logo VUSO

VUSO

0 Відгуки

Приватне акціонерне тоk...

Logo Liberty Страхование

Liberty Страхование

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія Liberty Mutu...

Uniqa

Про компанію

UNIQA - компанія, яка являється однією з основних страхових компаній на всіх світових ринках, Австрії, Центральної та Східної Європи. Компанія UNIQA, представлена у вигляді 38 компанії та холдингів у більше, ніж 18 країнах. В цих представницьких компаніях працює близько 20 000 тисяч співробітників та ексклюзивних партнерів.

Усі вони злагоджено обслуговують більше, ніж 10 мільйонів осіб. UNIQA здійснює свою діяльність в Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, із не терплячі, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та в Україні. Ця Компанія стала відомою коли вперше з'явилася на території України в 2006 році. На сьогодні існують об'єднанні дві страхові компанії “УНІКА” ТА “УНІКА Життя”. Головні центри управління разом з усіма офісами розташовані в Києві. ' Власне саме вони, спільно доповнюючи роботу одна одної пропонують вам різні види ризикового страхування, а також страхування життя.

При цьому використовуючи загально національну мережу UNIQA Insurance Group. Як і фірма мережа почала свою роботу в Україні з 2006 року. Страхова компанія UNIQA виконує активну страхову роботу по всій території України. Її ключові представництва налічують: 26 дирекцій у найбільших містах країни. 15 генеральних представництв. Більше, ніж 250 відділень. До широкого спектру послуг, які входять в список основних UNIQA продає 100 різних видів страхових продуктів, і має 30 ліцензій. Які були видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Наприклад до списку можливих страхових випадків, які надає страхова компанія UNIQA:

- КАСКО.

- Добровільне страхування, відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

- Добровільне страхування від нещасних випадків. Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу).

- Добровільне страхування повітряного транспорту. Добровільне страхування наземного транспорту, авто транспорту (крім залізничного).

- Добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби.

- Страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.

- Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

- Добровільне страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту, вантажів та багажу).

Відгук

Можливо вам вже давно відомий перелік пакетів страхування компанії UNIQA, і ви вже давно активно ними користуєтеся. Тоді, активно заохочуємо вас, поділитися своїм досвідом у використанні послуг страхування. Також, ви можете згадати, які послуги використовували, і як на вашу думку, чи відповідає вказана ціна для наведених вище послуг, їх якості. Чи порадили б ви використання пакетів страхування компанії своїм родичам та друзям? Чи ви і далі плануєте використовувати послуги UNIQA?

Просимо розповісти, як би ви оцінили рівень обслуговування компанії, що на вашу думку варто покращити або виправити взагалі. Можливо, у вас виникла цікава ситуація, яка потребувала допомоги з сторони представників компанії. В такому випадку, згадайте наскільки швидко та оперативно було вирішене ваше питання. І чи задовільнила вас відповідь, надана консультантами фірми? Якщо ви готові дати відповідь хоча б на одне з питань, сміливо залишайте свій відгук. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!