Відгук

  Відгуки Uniqa

  Про компанію

  UNIQA - компанія, яка являється однією з основних страхових компаній на всіх світових ринках, Австрії, Центральної та Східної Європи. Компанія UNIQA, представлена у вигляді 38 компанії та холдингів у більше, ніж 18 країнах. В цих представницьких компаніях працює близько 20 000 тисяч співробітників та ексклюзивних партнерів.

  Усі вони злагоджено обслуговують більше, ніж 10 мільйонів осіб. UNIQA здійснює свою діяльність в Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, із не терплячі, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та в Україні. Ця Компанія стала відомою коли вперше з'явилася на території України в 2006 році. На сьогодні існують об'єднанні дві страхові компанії “УНІКА” ТА “УНІКА Життя”. Головні центри управління разом з усіма офісами розташовані в Києві. ' Власне саме вони, спільно доповнюючи роботу одна одної пропонують вам різні види ризикового страхування, а також страхування життя.

  При цьому використовуючи загально національну мережу UNIQA Insurance Group. Як і фірма мережа почала свою роботу в Україні з 2006 року. Страхова компанія UNIQA виконує активну страхову роботу по всій території України. Її ключові представництва налічують: 26 дирекцій у найбільших містах країни. 15 генеральних представництв. Більше, ніж 250 відділень. До широкого спектру послуг, які входять в список основних UNIQA продає 100 різних видів страхових продуктів, і має 30 ліцензій. Які були видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

  Наприклад до списку можливих страхових випадків, які надає страхова компанія UNIQA:

  - КАСКО.

  - Добровільне страхування, відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

  - Добровільне страхування від нещасних випадків. Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу).

  - Добровільне страхування повітряного транспорту. Добровільне страхування наземного транспорту, авто транспорту (крім залізничного).

  - Добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби.

  - Страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.

  - Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

  - Добровільне страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту, вантажів та багажу).

  Відгук

  Можливо вам вже давно відомий перелік пакетів страхування компанії UNIQA, і ви вже давно активно ними користуєтеся. Тоді, активно заохочуємо вас, поділитися своїм досвідом у використанні послуг страхування. Також, ви можете згадати, які послуги використовували, і як на вашу думку, чи відповідає вказана ціна для наведених вище послуг, їх якості. Чи порадили б ви використання пакетів страхування компанії своїм родичам та друзям? Чи ви і далі плануєте використовувати послуги UNIQA?

  Просимо розповісти, як би ви оцінили рівень обслуговування компанії, що на вашу думку варто покращити або виправити взагалі. Можливо, у вас виникла цікава ситуація, яка потребувала допомоги з сторони представників компанії. В такому випадку, згадайте наскільки швидко та оперативно було вирішене ваше питання. І чи задовільнила вас відповідь, надана консультантами фірми? Якщо ви готові дати відповідь хоча б на одне з питань, сміливо залишайте свій відгук. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!

  Uniqa
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  10

  Сервіс

  10

  Ціна

  10

  Доставка

  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Uniqa

  Ваш відгук