Liberty Страхование

Всі відгуки

Liberty Страхование

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo VUSO

VUSO

0 Відгуки

Приватне акціонерне тоk...

Liberty Страхование

Про компанію

Компанія Liberty Mutual займається всіма видами страхування. Мета компанії - допомогти людям приймати сьогоднішній день і з впевненістю йти в завтрашній. Ця обіцянка означає, що вони завжди разом, коли їхні клієнти по цілому світі мають потребу в них найбільше. Група Liberty Mutual заснована в 1912 році, центральний офіс розташований в Бостоні, штат Массачусетс.

Вони входять в міжнародну страхову групу, компанія якої працюють в США, Латинській Америці, Європі та Азії. Сьогодні фірма - передова глобальна страхова компанія, котра проводить операції в 30 країнах та економіках по цілому світі. На даний момент - це третя страхова компанія в США по страхуванню майна та відповідальності на підставі прямої підписаної премії в 2017 році згідно з доповіддю Національної асоціації уповноважених з питань страхування (NAIC).

Сервіс

Liberty Mutual також займає 68 місце по виручці в списку найбільших корпорацій США авторитетного журналу Fortune за підсумками 2017 року. В тому ж році їхня консолідована виручка склала 39,4 млрд доларів США. В компанії працює більше, ніж 50 000 людей, в більш, ніж 800 офісах по всьому світу. Підприємство пропонує широкий вибір страхових продуктів та послуг, включаючи страхування особистого транспорту, житла, багато гірське страхування, страхування майна, страхування загальної відповідальності, автострахування юридичних осіб, страхування відповідальності за порушення зобов'язань, компенсаційне страхування працівників, страхування спеціальних ризиків та перестрахування. Liberty Mutual завжди дбає про своїх клієнтів, тому ви завжди можете зв'язатися з ними та вирішити будь-яку проблему 24 години в добу 7 днів на тиждень, подзвонивши в цілодобовий Контакт-центр.

Це може бути і внесення змін в поліс, і врегулювання збитків та інших питань. Завдяки оптимізації бізнес процесів, відсутності адміністративних бар'єрів, компанія приймає рішення, виходячи із запитів кожного клієнта, приділяючи особливу увагу нюансам та побажанням. Компанію відрізняє персональний підхід до клієнтів: починаючи від підбору й розробки індивідуальних програм та умов страхування, закінчуючи повним супроводом клієнтів на весь період дії договору. Приватні та корпоративні клієнти мають можливість дистанційного обслуговування, що спрощує та прискорює для них взаємодію зі страховою компанією. Наприклад, можна замовити доставку страховки, віддалено врегулювати збитки за страховими збитками та інше.

Більшість страхових полісів ви можете оформити та оплатити, не виходячи з дому чи офісу, лише за 5 хвилин на сайті компанії. Для корпоративних клієнтів доступне адміністрування договорів онлайн. Liberty Mutual прагне пропонувати своїм клієнтам тільки найкраще - найкращі продукти, найкращі ціни та найкращий рівень обслуговування. Спеціально для забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів в компанії діє Центр контролю якості.

Так, за липень-серпень 2018 року компанія отримала високі бали від клієнтів, чиї страхові випадки по КАСКО були врегульовані в даний період. По шкалі від 0 до 10 клієнти їм поставили: 9,40 бали увагу, проявлену представниками компанії; 9,15 бали за знання та роз'яснення процесу представниками компанії та 9,13 - за швидкість реагування по страховим випадкам. Зараз страхування життя та інших випадків набуло чималих масштабів.

Відгук

Можливо, ви теж є клієнтом страхових компаній. Тоді вам буде цікаво дізнатися більше інформації про цю компанію на їхньому сайті liberty24.ru. А може ви вже є клієнтом даної страхової компанії. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Яка якість обслуговування клієнтів? Яка якість страхових продуктів? А що, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!