Відгук

  Відгуки Княжа

  Про компанія

  Княжа” - найкраща страхова компанія в Україні, яка веде активну діяльність у сфері інвестиційного банкінгу, цінних паперів, страхування та інших фінансових послуг. У 2012 році, компанія довела свою надійність та ефективність отримавши рейтингову оцінку Vienna Insurance Group "А +", що говорить про стабільний розвиток компанії. Більшість клієнтів, обирають саме цю компанію тому, що вона користується надійною програмою облігаторного перестрахування завдяки співпраці з відомими перестрахувальними компаніями по всьому світу.

  Сервіс

  Березень 2013 року приємно потішив користувачів компанії “Княжа”. Одне з українських рейтингових агентств, а саме “Стандарт-Рейтинг” оновило рейтинг фінансової стійкості УСК “Княжа” на рівні “AA +” в Україні.

  Такий високий рівень успішності надає компанії перевагу серед інших українських страхових компаній, тому що доводить її фінансову стійкість. Страхова компанія “Княжа”, має власного представника у кожній області України, завдяки широко розвиненій мережі, яка налічує: 26 відділень дирекції, 200 обласних центрів і більше, ніж 900 агентів по всій території України. Компанія “Княжа” - має 30 ліцензій на обов'язкове і добровільне страхування, а також надає своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування з допомогою:

  - кваліфіковані продавці-консультантів;

  - цілодобовий Call-центр;

  - власні відділи врегулювання страхових подій в кожному регіоні країни.

  Здебільшого компанія орієнтується на фізичних осіб, малий та середній бізнес. Для того, щоб обслуговувати клієнтів цих груп компанія розвиває власну філіальну мережу по всій території країни. Завдяки цьому, компанія має можливість запропонувати вам свої страхові послуги в будь якій точці України, за вигідними для вас цінами. Для того, щоб відповідати потребам клієнтів, компанія “Княжа” активно розвиває масові продукти (КАСКО, ОСЦПВ), а також медичне та майнове страхування.

  Компанія “Княжа” - дуже відповідально ставитися до захисту особистих даних своїх користувачів. Власне, тому ціни на страхові продукти і послуги, які представляє вам компанія “Княжа” мають, економічне обгрунтування і дозволяють компанії в найкоротший термін відшкодовувати збитки за будь-який страховий випадок. Співробітники компанії “Княжа” завжди готові допомогти вам у разі настання страхового випадку в будь якому місці, у будь-який час. Медичнi працiвники та аварійні консультанти прaцюють для вaс цілодобово.

  Гарантії якості та фінансової стабільності компанії надає Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року.

  Vienna Insurance Group на сьогоднішній день активно представлена в 25 країнах та є лідером страхового ринку у Центральній та Східній Європі. Більше, ніж 25 000 працівників працюють у 50 компаніях світу забезпечують захист своїх клієнтів.

  Крім Австрії компанії Vienna Insurance Group знаходяться в Білорусі, Болгарії, Хорватії, Чеській республіці, Грузії, Німеччині, Угорщині, Італії, Ліхтенштейні, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Македонії, Туреччині, Албанії, Словенії, Словаччині,Чорногорії, Естонії, Латвії, Литві та в Україні. Відмінна фінансова потужність групи підтверджена міжнародним рейтинговим агентством «Standard Poor's», яке в 2011 році знову високо оцінило фінансову стабільність Vienna Insurance Group, надавши їй високу рейтингову оцінку «А+». Це доводить, що зобов’язання компанії перед застрахованими особами забезпечені однією з найпотужніших фінансових структур Європи. Види страхування, які надає компанія “Княжа”: Страхування вантажів; Страхування відповідальності; Медичне страхування; Страхування від нещасного випадку; Страхування подорожі; Страхування транспортних засобів; Майнове страхування; Страхування життя тощо.

  Відгук

  Про більшу кількість послуг, які надає компанія ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії: http://kniazha.com.ua. Якщо, ви мали нагоду скористатися з послуг компанії, залиште свій відгук. Ваша оцінка якості обслуговування, буде корисною для інших користувачів!

  Княжа
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Княжа

  Ваш відгук

  FAQ