AXA

Всі відгуки

AXA

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Liberty Страхование

Liberty Страхование

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія Liberty Mutu...

Logo VUSO

VUSO

0 Відгуки

Приватне акціонерне тоk...

AXA

“Аха-приватне акціонерне товариство”-французька міжнародна компанія, головний офіс якої розташований у Парижі. Заснована компанія у 1817 році. Компанія почала розвиток діяльності у сфері інвестиційного банкінгу, цінних паперів, страхуванні та спеціалізуються на наданні інших фінансових послуг. AXA Group-розташована в багатьох країнах Європи та Північної Америки, а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і на Близькому сході.

Про компанію

Станом на 2014 рік компанія "АХА Страхування-приватне акціонерне товариство" представлена в Україні, як лідер серед усіх страхових компаній за розмірами виплат №1. У 2014 році дохід компанії становив 5 млн євро. Клієнтами компанії є 100 млн осіб по цілому світі. У 2014 році компанія була АХА визнана найкращим зеленим страховим брендом світу. В Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За 2015 рік страхова компанія “АХА” зібрала понад 1 млрд грн страхових премій в Україні, що в свою чергу перевищує результати минулого року на 44% або на 330 млн грн. Протягом всього періоду співпраці компанії з українськими клієнтами, компанія здійснила виплати розіром в 490 млн грн. Компанія «АХА Страхування»-дуже вдячна своїм клієнтам за підтримку та довіру, адже завдяки їм компанії вдалося завоювати свою позицію лідера, зробити чимало відкриттів в сфері обслуговування та запустити продукти з онлайн активацією наприклад: послугу автовідновлення договорів КАСКО, клієнтський портал «Моя АХА» і багато іншого.

“Компанія АХА”- завжди приділяє велику увагу соціуму, в якому веде свою діяльність. Уже не перший рік «АХА Страхування» є найбільшим платником податків у страховому секторі України - в 2015 році компанія виплатила понад 122 млн грн податків і зборів до бюджету країни.

Сервіс компанії “АХА”

Компанія “АХА”- надає послуги страхування:

1. Авто (КАСКО «Все включено», КАСКО автозахист; автоцивілка; електронна автоцивілка; добровільна автоцивілка);

2. Майна (АХА квартира; АХА комфорт; АХА житло; страхування житла та вдало «Все включено»);

3. Під час подорожі (туристичне страхування; зелена карта);

4. Здоров'я (добровільне медичне страхування; ДМС партнерські програми; добровільне медичне страхування; програма медицина без меж).

Укласти договір страхування ви можете скориставшись офіційним сайтом «axa-ukrain.com» компанії або завітавши в найближчий до вас офіс. Головний офіс компанії розташований: вул. Іллінська, 8 м. Київ, Україна, 04070 Тел.: +380 44 391 1122 Факс: +380 44 391 1121 Тел.: +380 44 499 2499 Час роботи: 9:00 - 18:00 (понеділок - четвер) 9:00 - 17:00 (п'ятниця) субота, неділя - вихідні.

Якщо ви потребуєте додатково отримати безкоштовну консультацію або у вас виникли запитання, ви можете скористатися гарячою лінією для клієнтів зателефонувавши на номер 0 800 60 69 76. Дзвінки приймаються цілодобово!

Щоб здійснити оплату послуг компанія «АХА», ви можете скористатися будь яким зручним для вас способом. Наприклад:

1. оплати послугу онлайн (без комісії);

2. у відділенні банку;

3. через платіжну систему;

4. кіоски самообслуговування.

Для того аби знати у якому напрямку нам слід покращитись або які послуги найбільш ефективні для наших клієнтів, ми просимо вас залишити свій особистий відгук про послугу, яку придбали та якість отриманого обслуговування! На всі коментарі компанія, обов'язково дасть відповідь! Для нас важлива ваша думка!