Allianz

Всі відгуки

Allianz

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Liberty Страхование

Liberty Страхование

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія Liberty Mutu...

Logo VUSO

VUSO

0 Відгуки

Приватне акціонерне тоk...

Allianz

Про компанія 

Альянс Україна” - це товариство з додатковою відповідальністю, яке водночас є одним із найбільших провідних страхових компаній на території країни. Товариство було зареєстроване і почало свою активну діяльність 30 серпня 2005 року. Українське представництво входить до списку компаній міжнародної групи за назвою Allianz, яка дуже цінує своїх клієнтів і надає їм високоякісні послуги страхового характеру вже більше 125 років. Корпорація має мільйони клієнтів по всьому світу.

Представники компанії Allianz детально розглядають усі подробиці отриманого в процесі роботи досвіду, як на міжнародному рівні, так і в межах України. Вони зразу покращують якість своїх послуг виходячи з результатів аналізу ризиків та можливостей. Завдяки цьому підприємство заробило собі репутацію серйозної компанії, що прагне допомогти своїм клієнтам бути впевненими, незважаючи на те, чи мова йде про бізнес, а чи про особисте життя.

Всі клієнти, які обирають представництво Allianz в Україні, можуть бути впевнені в тому, що вони співпрацюють з однією із найбільш стійких та витривалих фінансових компаній світу. Група підприємств Allianz існує вже достатньо давно. Вони пройшли через незліченні зміни фінансової сфери світу за час свого існування, і не просто вижили, але й стали одними з найуспішніших корпорацій світу. Це, а також відповідність високим міжнародним стандартам страхового полісу, фінансової стабільності, якості обслуговування, прозорості грошових маніпуляцій та високого рівня корпоративної культури гарантує максимально високу стабільність та спокій усім клієнтам місцевого представництва.

Український ринок створив ідеальні умови для співпраці представників компанії із корпоративними клієнтами над проектами з високим рівнем ризику, стосовно сфер відповідальності, вантажів та страхування майна. Завдяки цьому за час існування та активної діяльності на території України, “Allianz Україна” стала і залишається в числі провідних авторитетних страхових компаній в межах країни. Дуже часто до її представників звертаються саме юридичні особи.

Всі клієнти представництва - як давні, так і нові - мають всі переваги гарантованого надійного і стабільного страхового захисту. Стратегія спеціалістів компанії грунтується на глибокому дослідженні та ефективній розробці стратегії розвитку підприємства і ведення бізнесу. Страхових резервів компанії достатньо для забезпечення спокою мільйонів актуальних клієнтів і великої кількості потенційних. Окрім цього, Allianz SE забезпечує всі свої представництва, включаючи українське, якісним облігаторським захистом. Компанія має можливість володіти провідними технологіями європейського походження, тому клієнти страхової компанії можуть розраховувати на зручне обслуговування та оперативне виконання запитів на кожному з етапів співробітництва із працівниками підприємства.

З метою доведення чистоти проведення всіх фінансових дій компанія "Allianz Україна” відкрито проходить щорічну аудиторську перевірку діяльності. За висновками всіх попередніх років, Allianz можна назвати класичним страховиком, оскільки її діяльність повністю відповідає як національним, так і міжнародним стандартам. Представники Allianz надають журналістам інформацію про квартальні звіти, а також публікують деталі свої праці на офіційному сайті.

Відгук

Для компанії важлива ваша думка, щоб постійно удосконалювати умови та якість послуг. Якщо ви мали можливість переконатись у якості та практичності послуг, залишіть будь ласка свій відгук, в якому можете розповісти про плюси та мінуси користування послугами страхової компанії!