Wix.com

Всі відгуки

Wix.com

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

Logo NordVPN

NordVPN

0 Відгуки

Про компаніюNordVPN - віртуаль...

Wix.com

Про компнію

Компанія Wix - конструктор для створення сайтів. Ідея та створення сервісу Wix належить Авішаю Абраамі, Надаву Абраамі та Гіорі Каплану, які є професіоналами в сфері веб-технологій. Вони вирішили створити власну програму, бо побачили, що вже наявні є складними незрозумілими та дорогими. При створенні даної платформи засновники подбали, щоб навіть користувач без технічних та дизайнерських навичок міг легко орієнтуватися та без великих зусиль мати змогу створити власний унікальний сайт.

Сервіс

Wix може бути привабливим і для тих, хто хоче створити більш об’ємний сайт, бо має для цього достатньо можливостей та інструментів. Сервіс Wix почав працювати в 2006 році, а на даний час має 90 мільйонів користувачів в 190 країнах й продовжує розвиватися, як в плані можливостей так і в кількості людей, що користуються його послугами. Компанія має свої офіси в США, Ізраїлі, Бразилії, Німеччині, Литві та Україні.

Якщо ви підприємець, фотограф, музикант чи студент і хочете створити власний неповторний та привабливий сайт, то можливо, вам варто скористатися допомогою Wix. По-перше, тому що багато функцій тут безкоштовні. По-друге, створений вами сайт може бути доступним на будь-яких пристроях. І по-третє, тут є безліч корисних функцій, які зроблять ваш сайт зручним; наприклад, власна бібліотека професійних фото, серед яких ви можете вибрати ті, що вам підходять; можливість надати доступ до певних сторінок сайту лише окремим відвідувачам; використання 3D-ефектів зробить ваш сайт оригінальним та неповторним; створений вами сайт може мати таку кількість сторінок, яку ви забажаєте.

Свій новий сайт ви можете облаштувати, щоб він підходив для продажу товарів, розвитку бізнесу чи для того, щоб ділитися інформацією з іншими користувачами мережі Інтернет. Щомісяця Wix пропонує нові функції та можливості, а також додає нові шаблони сайтів різної тематики на всі смаки та потреби. Якщо виникли запитання або труднощі, ви можете скористатися допомогою у вигляді консультації спеціалістів чи знайти відповідь на своє запитання на форумі, також компанія подбала про навчальні відеоматеріали, які дають наочне керівництво. В команді Wix по цілому світі працює 1200 професіоналів, якщо ви маєте необхідні навички та освіту, то можливо вас зацікавить список вакансій, якій публікується на офіційному сайті. Компанія зацікавлена у підвищенні кваліфікації та приємною роботою своїх працівників. В Україні є філії в Києві та Дніпрі.

Відгук

Якщо ви вже мали нагоду створювати сайт з допомогою Wix, поділіться своїми враженнями, вони будуть корисними для тих, хто думає який конструктор обрати. Чи працюючи з Wix, ви вже мали певний досвід роботи в цій галузі, чи це були ваші перші спроби? Чи все достатньо просто і зрозуміло? Чи доводилось звертатися за сторонньою допомогою? З якою метою мав служити створений вами сайт? Чи було достатньо функцій для цього з тих, що на сайті пропонуються безкоштовно? Чи створений вами сайт є привабливим та зручним в користуванні? Чи він виправдав ваші сподівання? Скільки часу ви користуєтесь сайтом, створеним на Wix? Що ще можна покращити?