VDSina

Всі відгуки

VDSina

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

Logo Drimsim

Drimsim

0 Відгуки

Про компаніюDrimsim - як ви зроз&...

VDSina

Про компанія

VDSina - компанія, яка надає хостинг послуги, по швидкісних і надійних VDS для професіоналів на базі високопродуктивних SSD-дисків. Компанія називає як мінімум 4 причини, чому слід вибирати саме їх: Приємна ціна. Мінімальна вартість VDS сервера - всього 249 рублів в місяць за 1 GB RAM та 30 GB SSD. Безкоштовне збільшення ресурсів в будь-який момент.

Платите по мірі зростання! Панель управління. Вони використовують власну панель управління, котра пропонує простий та зручний інтерфейс з широкими можливостями для управління віртуальними машинами. Швидкі VDS й SSD. Розробники програм пропонують VDS на потужних серверах з SSD-дисками в надійних європейських і російських дата-центрах з чудовими каналами на Росію і СНД по чудовій ціні.

Сервіс

Використання своїх образів ISO. Ви можете завантажувати свій образ ISO і встановлювати з нього необхідну вам ОС і будь-які інші програмні забезпечення, які можуть працювати на VDS. Ви можете підключити свій образ, використовуючи панель управління. Робимо замовлення сервера, вибравши будь-яку операційну систему.

Зробити це можна, нажавши в панелі інструментів кнопку “Створити VDS”. Сервер буде створений та активується за декілька секунд. Потім відкриваєте вкладку ISO й завантажуєте потрібний образ операційної системи. Це можна зробити, завантаживши файл зі свого особистого комп'ютера або виконавши завантаження по силці. Натискаємо кнопку “Створити”. Після завантаження ISO з'являється в списку. Максимальний його розмір - 8 Гб. Образ не перевіряється після завантаження на вальвацію. Для продовження встановлення ОС зі свого образу, необхідно відкрити вкладку “Мої VDS”, вибрати потрібний сервер і відкрити його параметри нажавши мишкою на хостнейм. Для підключення нажміть кнопку “Підключити ISO” та виберіть необхідний образ із списку.

При підключенні відбудеться автоматичне перевантаження серверу. Для продовження встановлення ОС з образу вибираєте вкладку “Доступ” і нажимаєте на кнопку “VNC”. VDSina надає на вибір декілька локацій для розміщення VDS: DataPro (Москва, Російська Федерація), Datacenter.com (Амстердам, Нідерланди) та Serverius (Меппел, Нідерланди). Дата-центри побудовані на інфраструрі з дублюванням енергоподачі, охолодження, мереж передачі даних і інших систем з допомогою найновішого обладнання. Забезпечується щодобовий моніторинг і обслуговування інженерними службами. Для забезпечення безперебійного живлення і резервування місцевої електромережі використовують дизельні генератори. всі приміщення оснащені системами контролю доступу. Часто у користувачів виникає питання: які порти закриті на VDS?

Так от, масові спам-розсилки заборонені, тому по замовчуванні всі вихідні з'єднання на 25 порт заблоковані. Для відправки поштових повідомлень з VDS через сторонні поштові сервери необхідно використовувати альтернативні SMTP порти 465, 587. Якщо потрібно здійснювати відправку пошти безпосередньо через поштовий сервер на VDS, для цього необхідно звернутися в центр підтримки. Більше інформації про компанію, яка надає хостинг послуги, по швидкісних і надійних VDS для професіоналів ви зможете дізнатися на їхньому сайті vdsina.ru.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сервісу та програм. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося? Яка якість VDS? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!