Ukrnames

Всі відгуки

Ukrnames

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

Ukrnames

Про компанію

Ukrnames - міжнародна компанія, що надає послуги автоматизованого сервісу реєстрації доменів та хостингу. Сайт надає можливість швидкої реєстрації обраного вами імені серед більше ніж 250 доменних зон.

Ukrnames надає додаткові безкоштовні послуги, доступні під час реєстрації. Деякі з них: Веб-форвардінг. Двохфакторне СМС підтвердження. Anycast DNS. І-мейл-форвардінг. Передача єдиного доменного імені іншим, та ін. Клієнти, які придбали домен через Ukrnames, отримують доступ до інструментів професійного рівня.

Сервіс

Окрім безпосередньо домену Ukrnames також надає платні послуги з оренди хостингу. Компанія має декілька представництв в різних країнах, також маючи мережу дата центрів. Один із них знаходиться в Україні, на території міста Харків. Представники Ukrnames дають можливість своїм клієнтам обрати сервер хостингу, до якого вони мають бажання бути підключеними. Вибрати можна Харків, Київ, а також деякі міста в Німеччині, Франції та США. Також в залежності від бажань клієнта або технічних вимог сайта спеціалісти Ukrnames хапають обрати версію PHP і панель управління.

Якщо виникне необхідність, можна буде змінити тарифний план та/або дата центр без розриву контракту. Тариф можна змінити у будь-який час. Якщо на вашому особистому рахунку залишатися кошти, їх можна буде використати для оплати нового, більш зручного для вас тарифу. Ви також маєте можливість розрахуватися, повернувши собі залишок внесених грошей. Служба підтримки клієнтів завжди на зв'язку в режимі 24/7. Тож безперечним плюсом є те, що ви можете звернутися за потрібною допомогою тоді і так, як вам зручно. Зауважте: ви можете обирати локацію хостингу! Подумайте, яка із запропонованих країн буде для вас найбільш зручною?

Перший варіант - два міста в межах України. Це може бути DC “Onehostpower” в Харкові або ДЦ “Воля” в Києві. Зазвичай цей вариант добре підходить компаніями, розташованим на території України або в певних сусідніх країнах. Ці дві точки доступу внесені в список обміну трафіку, а отже отримують значну швидкість. Якщо вас в першу чергу цікавить стабільність, ваш вибір - це Німеччина або Франція. Не дарма європейського підхід до якості широко відомий по всьому світу! Це значно впливає на якість обладнання та Інтернет-зв'язку.

Окрім цього, ці два сервери включені в список точок доступу роздачі трафіку, а отже гарантуватимуть блискавичну швидкість до вашого сайту з будь-якої з європейських країн. Щодо США, то варто зауважити, що ця країна була першою, де з'явився Інтернет. Представники цієї країни і досі ставлять доволі високі вимоги до якості зв'язку. Це означає, що якщо ваш вибір паде на американський сервер, ви гарантовано отримаєте зручну швидкість для всіх користувачів в межах материка, а також максимально можливу стабільність роботи ресурса.

Відгук

Чи ви мали можливість співпрацювати із компанією Ukrnames? Можливо вам трапилося бути їх клієнтом? Ви маєте власну думку і хочете нею з нами поділитися? Якщо це так, витратіть трохи свого дорогоцінного часу на написання короткого відгуку про послуги Ukrnames. Вам будуть безмежно вдячні всі ті, кому ще не довелося скористатися нагодою придбати власний досвід.