Timeweb

Всі відгуки

Timeweb

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

Logo Drimsim

Drimsim

0 Відгуки

Про компаніюDrimsim - як ви зроз&...

Timeweb

Діяльність в інтернеті не обмежується пошуком інформації та переглядом фото та відео. Все більше людей бажають самостійно створювати контент, але для цього необхідно створити власний сайт. З цим допомагає компанія Timeweb. Для своїх клієнтів фахівці сервісу зробили панель управління, завдяки якій працювати з послугами компанії простіше, ніж за допомогою схожих сервісів. Після замовлення тарифу можна одразу розмістити сайт в безкоштовної панелі та дізнатися про інші можливості системи.

Хостинг – це послуга провайдера (хостера) по розміщенню сайтів в інтернеті. Технічно, проекти декількох клієнтів знаходяться на одному сервері та ділять його ресурси. Через дешеву вартость та адміністрування сервера на стороні провайдера, віртуальний хостинг для сайту є найбільш популярною послугою серед користувачів. Він ідеально підходить для сайтів компаній та персональних сторінок, а також блогів, форумів, і галерей.

Сервіс
Timeweb надає своїм користувачам ряд послуг, які значно спрощують роботу із персональним сайтом та надають можливість самостійно впоратися із цим завданням, не залучаючи фахівців. Компанія надає з найшвидших хостингових платформ. Кожен новий користувач має змогу впевнитися в якості надаваних послуг протягом 10 днів, котрі є безкоштовними.
Окрім цього Timeweb пропонує масу послуг:

- конструктор, що допоможе швидко створити сайт, котрий відмінно працює;
- ви можете порівняти тарифи, які пропонує компанія, щоб обрати оптимальний для ваших потреб;
- скористатися магазином шаблонів для сайтів;
- зареєструвати домен та інше.

І для фізичних, і для юридичних осіб платформа пропонує різні тарифи, що здатні задовольнити потреби. Будь-який користувач може вибрати місце на диску, кількість сторінок, банки даних для зберігання інформації у хостера. Але ціни за послуги залежать не тільки від наданих ресурсів. На вартість хостингу також впливає потужність обладнання, наявність техпідтримки, управління дата-центром. Якщо проект витратний за ресурсами, краще орендувати окремий сервер. Це безпечний та продуктивний майданчик без обмежень по навантаженню. Якщо ж вам необхідно підтримати блог або лендінг, вистачить базових підписок, які пропонує сайт.

Якщо власник сайту оплачує рік або більше користування віртуальним хостингом, в подарунок він отримує реєстрацію або продовження терміну дії домена. До того ж ви можете перенести свій сайт з іншої платформи. Timeweb допоможе зробити це швидко та без зайвих витрат.

Постійні бонуси та подарунки, що надаються клієнтам компанії, дозволяють заощаджувати ваші кошти. Наприклад, ви можете отримати 3 місяці безкоштовного користування хостингом при перенесенні свого активного сайту в іншої платформи на Timeweb та оплаті тарифу на півроку. Або при оплаті на рік ви можете отримати знижку до 25% або реєстрацію домена. Використовуйте одну компанію задля забезпечення роботи вашого сайту, адже через особистий кабінет ви можете повністю контролювати всі процеси та додавати інші послуги.

Завантажуйте додаток для свого смартфону, аби керувати ваших хостингом в будь-який час. Ви також будете вчасно отримувати повідомлення про акції та нагадування про внесення оплати на ваш рахунок.

Контакти
Проте стабільна робота вашого сайту не виключає виникнення запитань. Для швидкої відповіді ви можете скористатися контактною інформацією. Отримуйте консультацію від фахівців цілодобово задля поліпшення роботи вашого продукту та контролю служби якості.


Відгуки
Якщо ви створювали свій сайт або переносили його іншої платформи на Timeweb, розкажіть читачам ресурсу Vidhuk про це. Чому ви обрали саме цю компанію? Чи задоволені ви якістю послуг? Який тариф ви використовуєте та чи вважаєте ви його вартість прийнятною? Поділіться своєю думкою зі світом, залишивши свій відгук!