TemplateMonster

Всі відгуки

TemplateMonster

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

TemplateMonster

Більш ніж 15 років компанія TemplateMonster надає послуги з дизайну сайту для людей зі всього світу, поліпшуючи зовнішній вигляд та функціонал сайтів передових компаній та невеликих сайтів візиток, котрі люди використовують в якості портфоліо своїх послуг. Завдяки професійним шаблонам сайтів, що розроблені дизайнерами з величезним досвідом, ваш сайт буде мати приємний зовнішній вигляд та не викликатиме нарікань при використанні.

Сервіс
TemplateMonster Дбає про кожний етап створення дизайну для своїх клієнтів. Завдяки всебічному підходу компанії сайт може бути створений всього за кілька годин. З TemplateMonster не треба володіти спеціальними знаннями з програмування, аби досягти успіху у власноручному створенні продукту. Продукція компанії дозволяє надзвичайно швидко та без значних зусиль створити якісний сайт, який не потребує значних затрат.

Мабуть, через свою спеціалізацію власникам TemplateMonster вдалося зробити простий у використанні сайт. В каталозі розміщено більш ніж 30 тисяч шаблонів, але це не робить пошук важким. Завдяки фільтрам ви можете за короткий час знайти дизайн, що задовольнить ваші потреби, а також буде відповідати тематиці вашого майбутнього сайту. Кожного місяця колекція шаблонів TemplateMonster поповнюється приблизно на 500 шаблонів. Вже на головній сторінці ви можете побачити найбільш популярні шаблони, або звернутися до вкладинки з акційними пропозиціями, щоб заощадити кошти, що були виділені на створення сайту.

Якщо ви шукаєте щось конкретне, зверніться до категорій. Ви можете відфільтрувати шаблони за цими категоріями, типу платформ, на яких працює чи працюватиме сайт, особливостями дизайну, стилем та іншими критеріями.

Окрім оформлення сайтів ви можете використати готові плагіни, або графіку, серед якої є навіть шаблони резюме. Ці примірники – це білет у найбільш популярні фірми в вашому місті та країні, адже правильно оформлене резюме надає перевагу перед іншими кандидатами на посаду.

Відмінний дизайн відео контенту, ґрунтовне опрацювання функціоналу інтернет магазинів та дизайн, що адаптується до пристроїв – це запорука вашого успіху в світі сучасних технологій. Саме завдяки TemplateMonster, двигуну бізнесу, ви зможете досягти високої якості вашого сайту.

Під час оформлення покупки ви можете обрати ліцензію на неексклюзивне право використання, або ж ви можете обрати ексклюзивні права на використання цього шаблону за більшу вартість. Одразу під час оформлення покупки ви можете обрати додаткові продукти. Для оплати ви можете обрати PayPal, банківські картки або інші способи електронного платежу. Ваші дані залишаються в безпеці при використанні TemplateMonster.

Контакти
Якщо в вас виникають питання до або після покупки, консультанти TemplateMonster завжди зможуть відповісти на ваші питання, що стосуються продукції компанії. Звертайтеся до чату на сторінці сайту, та обирайте категорію питання. Безкоштовна підтримка та зв’язок з агентом можливий на декількох мовах (в тому числі російська), але питання щодо оплати доведеться вирішувати англійською. Ви можете звернутися за електронними адресами або телефонами, що вказані на сторінці контактів, обравши відділ для ваших питань.


Відгуки
Створення сайтів вже давно не складна та незрозуміла галузь. Завдяки TemplateMonster будь-хто може створити власний майданчик на просторах інтернету задля власних потреб. Тож якщо ви зверталися по допомогу до компанії TemplateMonster, використовували їхні продукти та спілкувалися з менеджерами, розкажіть про це на сторінці Відгуку. Оцініть роботу сервісу та якість продукції та опишіть свої загальні враження. Ваш відгук є дуже важливим для нас.