Mchost

Всі відгуки

Mchost

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

Mchost

Про компанію

Mchost - компанія, яка надає послуги преміум-хостинга. Хостинг - це послуга, що включає надання дискового простору, підключення до мережі та інших ресурсів для розміщення фізичної інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі (наприклад Internet).

Поняття хостингу включає в себе широкий спектр послуг із використанням різного апаратного та програмного забезпечення. Зазвичай під поняттям послуги хостингу мають на увазі, як мінімум, послуги розміщення файлів сайту на сервері, на якому запущене програмне забезпечення, необхідне для обробки запитів до цих файлів (веб-сервер).

Російський хостинг-провайдер, заснований в січні 2004 році. Надає послуги веб-хостинга, регістрації доменних імен, оренди виділених серверів та віртуальних виділених серверів. Генеральний директор компанії - Геннадій Сверщевський. На даний момент клієнтська база нараховує більше, ніж 50 000 клієнтів, довіривши їм забезпечувати повноцінне й безперебійне функціонування їх інтернет-ресурсів. Технічна база власного обладнання Mchost складає більше, ніж 1000 найдосконаліших сучасних серверів Dell, оснащених SSD-накопичувачами й відповідають всім сучасним вимогам. Компанія успішно співпрацює з приватними особами, представниками малого та середнього бізнесу, онлайн-проектами, великими інвестиційними компаніями, банками та державними структурами різних рівнів й складності.

Сервіс

Причини чому клієнти з різними задачами й потребами вибирають Mchost:

- Регулярно оновляють й поповнюють базу серверного обладнання.

- Дуже надійні й сучасні кол-центри.

- Преміальне обладнання Dell з SSD-накопичувачами.

- Клієнти обслуговуються на професійному обладнанні фірми.

Лідерні позиції в багатьох авторитетних рейтингах й каталогах. Оперативна й професійна служба підтримки з режимом 24/7. Найвигідніша партнерська програма серед хостинг-провайдерів. Перенесення сайту на хостинг компанії. При переходів від іншого хостинга працівники сайту безкоштовно переносять сайти й дарують місяць користування в подарунок. Гарантія безпеки даних.

Операційна система CloudLinux з CadeFS відмінно захищає дані клієнтів компанії. Власна хостинг-панель. Підприємство використовує панель власної розробки для максимально-продуманого і зручного управління. Регулярні акції й бонуси. Всі користувачі регулярно отримують бонуси та беруть участь в акціях. На сайті доступно 5 тарифів з набором опцій для повноцінного функціонування клієнтських інтернет-ресурсів. 4 із 5 пакетів включають точні параметри й можливість оплати за годину користування, що забезпечує пристойну економію.

Тариф “Конструктор” більш універсальний та дозволяє вибрати необхідні опції після замовлення послуги для оптимальної відповідності вашим завданням. До всіх тарифів хостинга входить: вибір версії РНР в панелі управління, MySQL, phpAdmin, Perl, Python, Ruby, SSH, sFTP/FTP, необмежений безкоштовний трафік, управління DNS. Користувачі тарифами теж мають доступ до: Access та Error журнали (логи сервера), статистика серверів, управління .htacсess, власні сторінки помилок, необмежена кількість субдоменів, файловий менеджер в панелі управління. Чи хотіли б ви більше інформації про компанію, яка надає послуги преміум-хостинга? Вам вдасться це зробити, якщо завітаєте на їхній сайт mchost.ru.

Відгук

А може ви вже використовуєте програми сайту у своїй роботі. Тоді розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в співпраці з Mchost? Яка з функцій компанії, вам подобається найбільше? А які не дуже? Яка якість їх роботи? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!