LPgenerator

Всі відгуки

LPgenerator

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

LPgenerator

Про компанію

Компанія LPgenerator почала діяти в 2011 році. Займається інтернет - технологіями реклами на сайтах, підвищенням їх ефективності, має всі інструменти, необхідні для створення цільових сторінок та управління ними. На даний час має 465 тисяч зареєстрованих користувачів та більше мільйона лендінгів.

Багато власників бізнесу на своєму досвіді переконалися, що недостатньо створити сайт в інтернеті. Навіть якщо на ньому буде багато відвідувачів, але вони не робитимуть покупок або інших потрібних для вас дій, то від цього не буде жодної користі для вашої справи. Важливо побудувати сайт і щоб відвідувачі не просто заходили на нього, а робили покупки, записувалися на заходи, які ви організовуєте або принаймні погоджувалися на отримання повідомлень від вас. Для того, хто стикається з таким завданням вперше все може виглядати нездоланно проблемою, але функції, які пропонує LPgenerator, допоможуть справитися з цим завданням навіть новачкам. Крім того на офіційному сайті LPgenerator є відеоролики з допомогою та навчанням, як правильно та ефективно організувати посадочну сторінку.

Сервіс

Для початку налаштування лендінг сторінки потрібно скористатися одним з шаблонів, які пропонує компанія, серед величезної кількості варіантів ви можете знайти той, який найкраще підійде вам по тематиці та дизайну. Тут є шаблони для лендінгу сайтів, що пропонують вивчення іноземної мови, інтернет - сторінок тих фірм, які надають юридичну підтримку, продають сумки та гаманці, пропонують оренду нерухомості, послуги професійної фотозйомки, займаються виготовленням меблів для дому та офісу, ремонтом автомобілів, організовують прибирання приміщень та багато інших сфер, всього близько 500 шаблонів, створених спеціалістами.

Звичайно, ви можете замовити індивідуальний дизайн або внести свої ідеї. Для того, щоб відвідувач на вашому сайті став вашим клієнтом, він повинен бачити реальну користь та переваги вашого товару чи послуг, які ви пропонуєте. Текстовий опис має бути коротким, влучним та спонукальним до дій, а також містити ключові слова і фрази, для відображення в пошукових запитах користувачів вашого регіону. Розмір, колір та шрифт тексту ви можете підібрати за своїми вподобаннями, проте він не повинен відвертати уваги користувача від вашої пропозиції. Значну роль відіграють позитивні відгуки реальних клієнтів у формі тексту чи відео, вони переконують відвідувачів в тому, що вони не пошкодують, якщо скористаються вашими послугами.

LPgenerator дає можливість проводити статистичні дослідження відвідуваності вашої сторінки та вносити зміни для підвищення успішності бізнесу. Сервіс LPgenerator дає можливість скористатися тестовим періодом протягом перших семи днів після реєстрації, під час якого ви зможете переконатися в ефективності таких рекламних технологій. Далі ви можете обрати тариф, який вас влаштовуватиме та оплачувати щомісяця, раз в три або шість місяців, або раз на рік.

Відгук

Якщо ви мали нагоду користуватися послугами компанії LPgenerator, напишіть, будь ласка, свій відгук. Яких результатів ви досягли завдяки тому, що зробили цільову сторінку? Чи при створенні такої сторінки у вас не виникало труднощів? Чи мали нагоду скористатися технічною підтримкою компанії? Наскільки зросла успішність вашого сайту? Що ви думаєте про вартість тарифів на LPgenerator?