Kabanchik

Всі відгуки

Kabanchik

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Анатолій
Команда сервісу сподобалась. Замовлення "ведуть" до перемоги, не зупиняються на одному виконавцю. 2 роки ходив в роздумах де шукать в стіні кабель, чи всю стіну бить... Кабанчик знайшов в...Читати далі

Всі відгуки (1)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Вдячний

  Команда сервісу сподобалась. Замовлення "ведуть" до перемоги, не зупиняються на одному виконавцю. 2 роки ходив в роздумах де шукать в стіні кабель, чи всю стіну бить... Кабанчик знайшов вихід за місяць, перебрав виконавців і УРА.

  Зробив роботу. Переслав замовнику. Потрібно було поправити помилки і попав у лікарню. Звичайно замовник відмовив, неоплативши навіть зроблену частину, а потім сервіс взагалі заблокував не розбираючись.

  hs=6cdbe0359a95daacb2d9e36102958330<div style="display:none;">


Інші також шукали

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Kabanchik

Про компанію

Kabanchik.ua - онлайн-сервіс пошуку приватних спеціалістів для вирішення побутових і бізнес задач. Це проста і зручна площадка, з допомогою якої можна знайти перевірено спеціаліста для виконання потрібної роботи. Платформа об'єднує замовників послуг, яким необхідно виконати певну роботу, і компетентних виконавців, які шукають підробіток чи додатковий заробіток.

Даний сервіс був запущений в вересні 2012 року двома молодими підприємцями: Романом Киригитовим і Олександром Юрієвим. На даний момент сервіс працює як у всіх великих містах України, так і Білорусії, Росії та Казахстану.

За весь час даний проект був високо оцінений багатьма експертами ІТ індустрії, багаторазово вигравав в конкурсах і спеціальних номінаціях: The Best Consumer Startup 2013, перемога в Битві проектів, один із найкращих проектів соціального бізнесу, спеціальна премія “За створення бізнесу майбутнього” і інші.

Переваги даної платформи:

- майстер відкликається на завдання протягом декількох хвилин;

- завжди можна подивитися відгуки про виконання;

- кожне завдання страхується на 1000 грн.

Сайт Kabanchik.ua дуже простий у використанні. Якщо вам потрібно виконати певну роботу вкажіть вид робіт і місто, де мають виконуватись роботи. Для цього потрібно описати роботи, які потрібно виконувати і де саме. Потім необхідно вибрати спеціаліста, який би виконав би роботу. Кожен спеціаліст - перевірений. Адже перед початком роботи вони проходять ретельну перевірку, мають свій рейтинг і відгуки попередніх замовників. Після виконання робіт ви можете поставити виконавцю оцінку та ваш відгук.

Якщо ви шукаєте роботу або підзаробіток Kabanchik.ua може стати вам у пригоді. Тут ви можете стати виконавцем замовлення замовників. Завдяки даному сайту ви зможете працювати тоді, коли можете ви і заробляти при цьому від 6 000 грн на умовах часткової зайнятості.

Переваги пошуку роботи саме тут: зручно:

- повідомлення про нові замовлення приходитимуть вам на електронну пошту;

- безпека: безпечна домовленість мінімізує ваші ризики несплати виконаної роботи замовником.

Щоб почати заробляти на сайті вам потрібно зареєструватися. Пройшовши реєстрацію, необхідно пройти процедури “Верифікації профіля”. Після цього ви отримуєте статус “Перевіреного виконавця”. В налаштуванні профілю необхідно відмітити всі послуги, в яких ви зацікавлені. Після повідомлення про нову роботу, потрібно ознайомитися з деталями і або погодитись, або відмовитися від нього.

Потім вам треба виконати дану роботу. Від якості і швидкості виконання вами завдання, залежить ваша подальша репутація на сайті. В кінці виконання завдання ви отримуєте оплату за нього, а також оцінку і відгуки. Kabanchik.ua завжди думає про комфорт своїх клієнтів, тому запустив мобільний додаток Kabanchik. Завантажуйте безкоштовний мобільний додаток і замовляйте будь-яку послугу прямо на ходу. Більше інформації про онлайн-сервіс пошуку приватних спеціалістів ви зможете дізнатися на їхньому сайті Kabanchik.ua

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сайту. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося користуванні сайтом? Ви користуєтесь цим сайтом в якості замовника чи виконавця? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком Kabanchik? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно дякуємо!