Jooble

Всі відгуки

Jooble

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Jooble

Про компанію

Сьогодні багато людей, щоб отримати заробітну плату влаштовуються на роботу і щоденно змушені відвідувати свій офіс. Але є ті, хто обрали більш зручніший спосіб отримання грошових винагород. Робота через інтернет витісняє звичні для нас державні та приватні установи. Такі установи можна з легкістю створити в віртуальному світі.

Саме до таких віртуальних приватних офісних установ, можна віднести JOOBLE. Коли вам необхідно щось знайти в інтернеті, зазвичай ви використовуєте для цього одну або декілька відомих для вас пошукових систем: Google, Rambler, Яндекс чи інші. JOOBLE - це така сама пошукова система, як і інші тільки її завдання полягає знайти для вас роботу. По суті це вертикальний пошуковик, який сортує вакансії з тисяч різних газет, карєрних сторінок, підприємств і рекрутних агенств.

Пошук здійснюється по всіх можливих порталах, які пропонують роботу в Україні. JOOBLE має додаткову функцію відсіювати ті, оголошення, які мають однаковий зміст і повторюється на інших сайтах. Тому такі оголошення будуть представлення для вас, як одне єдине оголошення.

При пошуку необхідної інформації зверніть увагу на панель фільтрів, вона допоможе вам уточнити деталі пошуку і максимально точно підібрати необхідну для вас інформацію.

JOOBLE - поширює роботу на території 66 країн та підтримує більше, 24 мови. Головний офіс компанії розміщений в місті Києві.

Заснування компанії відбулося 2007 році двома друзями Романом Прокофьевым та Євгеном Собакорьовим. Спочатку свою роботу сервіс почав на території України. З 2008 року сервіс розширив свою роботу на територію Росії, Казахстану та Білорусі. В 2010 році розробники досягли того, що скористатись послугами сервісу можна у 24 країнах світу. На сьогодні JOOBLE представлений у 66 країнах світу. У 2014 році компанія JOOBLE брала участь в першій конференції, присвяченій українській галузі + ІТ галузі, "Ukraine Tech Gem" в Сан-Франциско (Каліфорнія, США). Статистика повідомляє, що протягом минулих 12 місяців послугами сервісу скористались більше, ніж 170 млн. користувачів.

Сервіс

Принцип роботи JOOBLE дуже простий. Система збирає всі оголошення, які відповідають вашим вимогам. Ви розпочинаєте пошук на сайті з введення даних свого місця розташування і назви вакансії. Фільтри підкажуть вам критерії про, які ви могли забути. Алгоритм пошуку оголошень про роботу враховує всі вказані вами параметри і відповідно підбере для вас актуальні вакансії. При кліку на оголошення користувач перенаправляється на відповідну сторінку компанії, де він зможе знайти контакти роботодавця і подати резюме.

Досить зручним є те, що крім пошуку ви можете самі зареєструватися на сервісі. Вказати свою електронну пошту, і щодня нові додані вакансії, які відповідають вашим вимогам будуть приходити у вигляді переліку на вашу електронну пошту. Також з вами можуть зв'язуватися замовники, якщо вони мають роботу для вас після ознайомлення з вашим резюме. Тому, після реєстрації ретельно перевіряти свою електронну пошту частіше!

Сервіс

А, якщо ви вже зареєстровані то розкажіть про свої враження, залишивши свій відгук. Розкажіть про переваги та недоліки користування таким способом пошуку роботи в інтернеті. Завчасно дякуємо!