Jobs.ua

Всі відгуки

Jobs.ua

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Jobs.ua

Компанія Jobs.ua - всеукраїнський сайт-лідер можливостей пошуку роботи й підбору персоналу, на сторінках якого міститься інформація про понад 256 385 резюме, понад 29 380 актуальних вакансій із середньодобовою відвідуваністю понад 50 000 користувачів.

Про компанію

Jobs.ua - компанія, лідер серед корпорацій, які через свій сайт надають послугу з пошуку роботи та пошуку персоналу для компаній. На сторінках порталу міститься інформація про понад 256 385 резюме, понад 29 380 актуальних вакансій із середньодобовою відвідуваністю понад 50 000 користувачів.

Компанія випускає тижневик «Пропоную Роботу» — найпопулярніший тижневик з пошуку роботи і підбору персоналу в Києві, в якому ви знайдете найактуальнішу інформацію від прямих роботодавців, а також корисні інформаційно-аналітичні матеріали. У групу компанії входить і щоденна газета «Срочно требуются!» — пошуку роботи та підбору персоналу, аналогів якій немає в Україні.

Компанію неодноразово нагороджували відзнаками за вагомий внесок у сферу працевлаштування в України такими, як: «Золоте перо» в номінації «За рішення загальнодержавної проблеми безробіття в Україні» — 7 нагород, «Золота фортуна» в номінації «За активну роль у розвитку українського ринку засобів масової інформації в сфері працевлаштування та освіти» — 5 нагород. Послугами із пошуку персоналу користуються провідні роботодавці України.

Місія компанії Jobs.ua - бути корисними кращим роботодавцям і пошукачам України. Надавати комплекс кращих рекламних та інформаційних послуг у сфері праці. Допомагати роботодавцям у пошуку потрібних, надійних, кваліфікованих фахівців і пошукачам у пошуку нових можливостей. Бути компанією-лідером у сфері працевлаштування.

Про послуги

Jobs.ua створили портал, який дозволяє розміщувати роботодавцям оголошення про заміщення вакансій, а для шукачів роботи виставити своє резюме для відкритого доступу потенційним роботодавцям. Окрім вищезгаданої послуги Jobs.ua надають інформацію про проходження навчання, курсів, тренінгів. На сайті підприємства та компанії можуть розмістити іміджеву рекламу. Jobs.ua виставляє корисні інформаційно-аналітичні матеріали.

Портал також пропонує юридичну консультацію для шукачів роботи та роботодавців. На сайті Jobs.ua діє пошукова система за містами. Шукач роботи може обрати відповідне місто та отримати список найактуальніших вакансій на сьогодні.

Реєстрацію на сайті Jobs.ua можна здійснити безкоштовно. Тільки після реєстрації користувачу буде доступний увесь спектр послуг, які надає компанія.Роботодавець зможе додати вакансію та редагувати її, шукати резюме спеціалістів, які розміщені на сайті та підписуватись на резюме. У свою чергу шукачі роботи отримають можливість створення та розміщення резюме, пошук вакансій, підписка на вакансії. Відкривається доступ до гарячих, VIP-вакансій та вакансій від агентств.Без реєстрації користувач сайту не може додавати резюме чи публікувати вакансію.  

На сайті можна знайти й потрібну інформацію, щодо середньої зарплати в Україні та регіонах. Статті на тему законодавства України та права працевлаштування. Портал Jobs.ua розмістив каталог компаній, адреси центрів зайнятості в Україні, переліки навчальних закладів. Розділ “Тренінги” містить інформацію про ринок бізнес-освіти в Україні: тренінги Києва, конференції на сьогодняшній день, семінари, а також календар конференцій. Також у розділі представлені бізнес-тренери від компаній і незалежні тренери, конференц-сервіс (організація тренінгів) і багато іншого.

Відгук

Вам вдалось знайти роботу на порталі Jobs.ua або ви користувались іншими послугами компанії, тоді ваш незалежний відгук має залишитись на нашому сайті. Дякуємо за ваш досвід!