Get in line

Всі відгуки

Get in line

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Depositphotos

Depositphotos

0 Відгуки

Фотобанк Depositphotos – краще джер ...

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo MacPaw

MacPaw

0 Відгуки

Про компаніюMacPaw - це команд...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Get in line

Люди звикли до особливостей нинішнього часу. Сьогодні можливості інтернету майже безмежні: ми можемо все бронювати онлайн, починаючи від квитків на літак, та закінчуючи походом в салон краси або ресторан. Підприємці також можуть не витрачати свій час та час ваших клієнтів. Сервіс Get in line пропонує додати віджет для онлайн запису на ваш сайт або в групу в соціальних мережах. Це може збільшити кількість заявок до 500%.

Сервіс пропонує послуги різним галузям:
– салонам краси;
– медичним центрам;
СТО;
– тим, хто надає юридичні послуги;
– автошколам;
– салонам татуювання;
– розважальним закладам та іншим.
Тож ваші послуги, що ви надаєте, можуть бути більш зручними для вас самих, та ваших клієнтів.

Сервіс
Використання Get in line не тільки полегшить вам процес запису клієнтів. Цим не обмежуються можливості сервісу. При чому використовувати його теж не складно. Творці зробили форму запису зрозумілою, тож вам залишається тільки додати її на сторінку свого сайту. Для цього треба пройти просту реєстрацію на сторінці самого сервісу та вказуєте отриманий код на своєму сайті. Після цього ви будете отримувати повідомлення про кожний новий запис людей, що скористалися формою.

Завдяки реєстрації кожний клієнт отримує персонального менеджера, до якого ви можете звернутися з будь-яких питань. Він проконсультує вас та допоможе вирішити питання, що виникли у вас через користування продуктом. Ви також отримуєте власну клієнтську базу, яка самостійно формує звіт на основі клієнтів, що звернулися. Ви також можете створювати групи клієнтів. Це допоможе зробити знижки для постійних клієнтів. Система також цілком автоматично повідомить клієнта про майбутні записи або привітає з днем ​​народження. Але функціонал сервісу не обмежений лише онлайн записами клієнтів.

Це ціла система, що допоможе вести клієнта з етапу А до етапу Б, а також допоможе здійснити повторний продаж послуги. Для користувачів доступний два варіанти користування:
– пакет START;
– пакет VIP.

Пакет START дає можливість додати 1 філію. При цьому список співробітників та послуг теж обмежений. Ви можете додати 5 робітників, до яких можуть записатися клієнти, та 5 послуг, якими вони можуть скористатися.
Якщо ви обираєте профіль VIP, ви можете додавати необмежену кількість філій із необхідною кількістю персоналу та необмежену кількість послуг. Ви також можете скористатися розширеними налаштуванням запису онлайн. Ви можете вказати різну ціну на послуги в залежності від часу виконання. Це надає можливість сповістити клієнтів про наявні акції.

До того ж клієнт може бронювати кілька годин поспіль. Наприклад, якщо ви вказали консультацію в лікаря на 11:00, 11:30 та 12:00, людина може забронювати їх одночасно, якщо захоче. Можливий і зворотній варіант із функцією "мультизапис". Ви можете зробити запис на певний час для декількох людей. Якщо ви організовуєте групові заняття, кожен із відвідувачів записується на один і той самий час. Користувачі можуть створити електронну базу власних клієнтів. Це допоможе подивитися, скільки разів людина зверталася до ваших послуг. Ви також можете створити групу, на яку автоматично будуть діяти знижки або нараховуватися бонусні бали.

Ви маєте можливість керувати розрахунком заробітної плати. Система автоматично порахує завантаженість кожного співробітника, виявить найбільш ефективних співробітників і розрахує заробітну плату за потрібний вам період часу.
Ви також можете отримувати повідомлення про запис нових клієнтів. Ця система повідомлень може повідомляти клієнтів про акції, спеціальні пропозиції та зміни у роботі ваших послуг.

Якщо ж ви не маєте власного сайту, ви можете додати отримане посилання для запису на інші сайти, на яких розміщена інформація про вашу компанію (сервіси карт та соціальні мережі). Якщо ви маєте питання щодо користування сервісу, звертайтеся до вашого персонального менеджера або до служби підтримки за електорнною адресою самого Get in line (info@get-in-line.ru) або в соціальних мережах.


Відгуки
Читачі сайту Vidhuk бажають дізнатися, чи був цей сервіс корисним для вас. Опишіть те, що вам особливо сподобалося під час використання, розкажіть про мінуси роботи компанії або робітників. Чи були вони ввічливі та доброзичливі під час бесіди? Чи виникали у вас проблеми із використанням особистого кабінету та оплатою послуг? Чи є ціна виправданою? Для нас важливо знати саме вашу думку!