Fornex Hosting

Всі відгуки

Fornex Hosting

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

Fornex Hosting

Про компанію

Fornex - це підприємство, яке надає послуги в ІТ-галузі, в тому числі оренду хостингу. Крім цього вони надають деякі послуги, як надання апаратури в оренду, переніс сайту, налагодження інфраструктури сайту, створення інтернет-представництва, захист інформації від хакерських атак та вірусів і т.д. Повний список послуг компанії можна знайти на офіційному сайті Fornex.com. Представники підприємства намагаються максимально контролювати якість послуг, що вони надають. Вони встановлюють власну обладнання самостійно, і відслідковують надійність, доступність і якість сервісу. Наразі штат компанії налічує більше 20 висококваліфікованих фахівців.

Сервіс

Будь-хто з них доступний для вирішення різноманітних питань, що стосуються дата-центрів представництва і клієнтських проектів. Спектр послуг, які надає Fornex, доволі широкий і включає як безкоштовне обслуговування, так і платне. Провайдер хостингу і зареєстрований як юридична особа в Іспанії. Обладнання хостер розташував в представництвах на території Нідерландів та Німеччини. Задля розширення попередньо висказаної думки про список послуг варто сказати, що Fornex не обмежується стандартним набором послуг (зокрема, наданням хостинг-послуг), але й пропонує своїм користувачам спеціальні тарифи для створення та зберігання бекапів. Для цього вони виділяють дискові масиви під спеціальні хранилища (як RAID10). Вартість послуг Fornex можна представити у вигляді тарифної сітки із чотирма можливими варіантами. Різниця між ними в тому, скільки саме дискового простору потрібно клієнту, як багато сайтів потрібно вести, а також як багато баз даних потрібно.

Представники Fornex надають можливість 100-відсоткового повернення коштів протягом тижневого тестового періоду. Якщо проблема виявлена пізніше, Fornex буде рахувати кешбек за відсотками в залежності від сроку користування послугами. Для посилення віри клієнтів в надійність послуг провайдера, Fornex використовує обладнання марки Supermicro. Представники Fornex обрали таку стратегію через те, що його виробники проводять безперервне дводобове тестування перед запуском обладнання в експлуатацію.

Для забезпечення потужного Інтернет-зв'язку Fornex обрав компанію Juniper. Цей мережевий провайдер забезпечує кожний клієнтський сервер швидкістю до 10 Гб на секунду. Агенти Fornex розміщують апаратуру виключно в спеціально обладнаних приміщеннях, які пройшли перевірку міжнародного рівня і відвідають затвердженим в Європі хост-стандартам. Оскільки Fornex ставить за мету контролювати весь процес, вони роблять це за допомогою власних спеціалістів. Програмісти Fornex розробили власний скрипт, завдяки чому мають зручну та приємну на вигляд панель управління. Клієнти користуються нею виходячи на особистий кабінет, оплачуючи рахунки, додаючи домен та замовляючи додаткові послуги.

Управління хостингом відбувається за допомогою доволі стандартного cPanel, що дозволяє клієнтам переключитися на інтерфейс російською мовою. Клієнтська панель доволі зручна, окрім декількох дрібних недоліків, які трохи псують загальне враження. Представники Fornex зробили для клієнтів базу знань із найпоширенішими FAQ. Власне спеціалісти виходять на зв'язок не цілодобово через тикетну систему, створену представниками компанії і розміщену в особистому кабінеті кожного клієнта.

Відгук

Чи мали ви нагоду користуватися послугами або співпрацювати із представниками цієї компанії? Якщо так, то чи був ваш досвід таким, який хочеться рекомендувати друзям, чи таким, від чого хочеться застерігати інших? Як би там не було, ми щиро запрошуємо вас залишити відгук на основі вашого досвіду.