Відгук

  Відгуки eTachki

  Про компанію

  eTachki - сервіс, який надає свої послуги охочим або придбати автомобіль, за максимально зручною для вас ціною ю для вас ціною. Одна з найактуальніших особливостей компанії, це створений перший в Україні безпечний онлайн-аукціон.

  Сервіс

  Як саме він працює? Такий, онлайн-аукціон це різновид форми продажу в онлайн режимі. Є спеціально створений інтернет сайт або платформа на якій розміщується вся необхідна інформація про ваш автомобіль, з нею ознайомлюються сотні охочих придбати ваше авто і приблизно протягом найблищих 30 хв після розміщення, роблячи ставки змагаються за шанс стати власником вашого авто. Організатори аукціону обирають пропоновану найбільшу суму та озвучують для вас. Якщо, пропонована ціна підходить для вас, здійснюється оформлення угоди “Купівлі та продажу”. Приймати участь в аукціоні ви можете абсолютно безкоштовно і це ні до чого вас не примушує. Право прийняття рішення продати своє авто, чи ні належить лише вам!

  Для того щоб прийняти участь в такому аукціоні, вам потрібно зробити кілька простих кроків:

  - вам необхідно оцінити своє авто, тобто дізнатися його середньо ринкову ціна на офіційному сайті etachki.com.uk;

  - забронювати зручні для вас час та місце для того, щоб ви могли представити авто для огляду;

  - завітайте на особисту зустріч з представниками фірми eTachki в одне з 10-ти відділень зручно розташовані по всій територій України.

  І це все лише три невеликих кроки допоможуть вам здійснити продаж свого авто без додаткових проблем! Під час зустрічі, кваліфікований спеціаліст огляне ваше авто та зафіксує його технічний стан, зробить кілька фото, відео, а також уточнить у вас всю необхідну інформацію. Стежити за ходом подій під час проведення онлайн-аукціону ви можете з комфртного офісу eTachki з вільним доступом Wi Fi.

  Всього протягом півгодини ви отримаєте точну інформацію про найвищу ставку, зроблену за час проведення аукціону. За умови,якщо ціна вам підходить, в той самий день відбудеться оформлення угоди “Купівлі та продажу”.

  В разі, якщо ціна за авто вам не підходить, а таке інколи можливо, фірма просить у вас дозволу про продовження акціону протягом 24 годин, з метою привабити чим більшу кількість покупців. Ваша участь в аукціоні абсолютно безкоштовна, це в свою чергу знімає з вас обмеження в самостійному пошуку клієнтів через різні дошки оголошень або знайомих та родичів.

  А, ще важливо: остаточне рішення продажу автомобіля приймаєте, тільки ви! Саме, такий спосіб продажу чи купівлі авто з пробігом, досить поширений по території всієї Європи. Оскільки, вважається максимально швидким, надійним та комфортним. Більше, ніж 40 000 тисяч власників автівок, вже скористались послугами eTachki!

  Відгук

  Можливо ви теж один із них? Якщо це так, усім хто цього досі не зробив буде корисно, якщо ви поділитись власним досвідом. Залишіть, будь ласка свій відгук про те, чи сподобалося вам користватися таким способом продажу авто, і чи вважаєте в його надійним, і наскільки. Як швидко зконтактували з вами представники компаній? Ваша думка дуже важлива для нас! Завчасно дякуємо, за докладені зусилля!

  eTachki
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро eTachki

  Ваш відгук