eBay

Всі відгуки

eBay

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

eBay

Сьогодні, напевно, немає такої людини, яка була б долучена до безмежної інтернет-мережі, але при цьому нічого не знала б про eBay – компанію родом зі Сполучених Штатів, котра набула популярності завдяки наданню послуг в галузі інтернет-торгівлі. Цей аукціон надає можливість людям з усього світу купляти якісні речі за приємними цінами.

Сервіс
eBay – це величезна торгова площадка, на якій ви можете придбати найрізноманітніші товари. Для жителів країн СНД eBay, в першу чергу, – це магазин одягу, взуття та різної електроніки. Саме ці товари найчастіше замовляють на eBay наші співвітчизники.

Чому саме ці речі? Відповідь проста: ціна та якість. Всі ми прекрасно знаємо, що вимоги до якості товарів за кордоном значно вище, а завдяки жорсткій конкуренції ціни досить помірні. Зрозуміло, багато світових брендів відкрили свої філії й у нас. Але ціни на товари в таких магазинах можуть бути зависокими та доступними небагатьом. З ростом популярності інтернету кожен, хто має можливість виходу в мережу, отримав можливість замовити товари тієї марки, які раніше були недоступні.

Окрім оригінального американського сайту існують регіональні майданчики, котрі відрізняються мовою інтерфейсу та описом товарів. Окремі сайти отримали Росія, Канада, Франція, Італія, Польща, Німеччина, Австралія та інші. Та найбільш популярною залишається американська версія сайту. Її відвідують частіше, ніж інші. Наступною у списку фаворитів в наших співвітчизників йде німецька філія.

Але є перевага в тому, щоб мати обліковий запис на цьому сайті – як тільки ви реєструєтеся на одному сайті в мережі eBay, ваші логін та пароль приймаються в будь-якому регіональному аналозі. Ваші дані для доставки будуть збережені в акаунті, тож вам не доведеться вводити їх під час кожної наступної покупки. Ви можете замовляти пряму доставку до вас з будь-якого майданчика.

Зверніть також увагу на те, що кожен продавець вказує на сторінці товару його стан. Це може бути:

- товар новий та в оригінальній коробці;
- новий, але є деякі зауваження (немає оригінальної коробки, неповна комплектація та інше);
- вживані речі;
- речі, що підлягали відновленню або ремонту.

Під час пошуку ви можете встановити фільтри, де зазначите необхідний стан, вартість, місцезнаходження товару та продавця, умови доставки та інше.

Коли ви обрали бажаний товар, не поспішайте сплачувати його. Спочатку перегляньте умови доставки. Їх визначає особисто продавець товару, тож вам треба впевнитися, що вас влаштовує перевізник та вартість його послуг. Дехто з продавців може відправити покупку в будь-який куточок світу, а деякі обмежуються лише територією власної країни. Деякі продавці пропонують безкоштовну доставку, хтось співпрацює тільки з транспортними компаніями, чиї послуги потребують окремої оплати. Ознайомтеся з усіма умовами, щоб потім ці витрати не стали несподіваними.

Щоб оплатити покупку вподобаного товару, вам достатньо мати платіжну картку. Більшість продавців на сайтах eBay використовують Paypal. Не варто хвилюватися, коли ви купуєте товари на сайті. Перед покупкою ви можете впевнитися в надійності продавця (на сайті є рейтинг продавців). Купуйте у тих, кому вже давно довіряють і чия якість не викликає сумніву. В разі виникнення конфліктних ситуацій вам допоможе адміністрація сайту.

Контакти
Під час користування eBay ви можете розраховувати на підтримку спеціалістів, що працюють в компанії. По допомогу ви можете звернутися до корисних статей, де розписані часті проблеми та питання. Якщо це не допомогло вирішити ваш питання, надішліть електронного листа, обравши тематику вашої проблеми на сторінці сайту.


Відгуки
Розкажіть нашим читачам, чи доводилося вам купляти товари на eBay? Опишіть свій позитивний досвід або розкажіть про конфлікти, що виникали під час замовлень, аби читачі порталу Vidhuk могли ознайомитися з чесними відгуками реальних користувачів!