Dobovo

Всі відгуки

Dobovo

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Dobovo

Про компанію

Добово - це популярний сервіс бронювання орендованих квартир, будинків, котеджі, гуртожитків кубок кімнат в Україні. На сайті представлено декілька тисяч пропозицій по розміщенню. Кожен користувач може легко зняти квартиру на 2 день в другому місті для ділової поїздки, відпустки, вечірки, відпочинку або фотосесії.

Сервіс

Чому деякі користувачі знімають квартири? Оренда приватного будинку на добу вигідна з точки зору комфорту і економії власних засобів для різних категорій туристів. Короткострокова оренда підбирається, як для одного туриста так і для компанії друзів, сімейних пар з дітьми, плануючи поїздку в друге місто або країну. Користувачі обирають відповідну орендну плату, хто хоче залишитися комфортних умовах під час робочої поїздки і отримуйте звітні документи.

Офіційний сайт компанії наповнений такою інформацією і володіє такими функціями:

- Можливість сортування квартир по різним критеріям ( ціна, зручність, коротка відстань до центру і до місцевих пам'ятників і визначних місць архітектури);

-Фото і відео огляди будинку;

-Функція порівняння пропозицій;

-Спеціальна форма для онлайн спілкування з власником будинку або квартири;

-Можливість зв'язатися з спеціалістом служби підтримки в режимі реального часу (по телефону, з допомогою електронної пошти або скайпу чи онлайн чату).

Компанія Dobovo.com розпочала свою діяльність в 2010 році і за короткий час змогла зайняти певну позицію серед сервісів онлайн бронювання квартир для оренди.

Деякі з особливостей центру бронювання:

-Інтерфейс на декількох іноземних мовах;

-Можливість оплати послуг в зручній для вас валюті;

-Наявність служби підтримки для консультації по тим питанням, які вас можуть зацікавити: як забронювати будинок, як провести оплату і як зв'язатися з власниками;

-Детальний опис орендованого житла, перевірені фотографії кімнат в будинку або квартирі;

-Надана інформація про власника в відкритому доступі;

-Вигідні ціни за оренду завдяки постійним знижка;

-Більше ніж 15 способів оплати: готівковим способом, через електронні платіжні системи (PayPal, Приват24), термінал, банківські платежі;

-Бронювання квартир за 5 хвилин;

-Програма Expert - додаткова знижка для зареєстрованих користувачів.

Процедура бронювання на Dobovo.com проста і зрозуміла, займає до 5 хвилин часу клієнта. Щоб вибрати і забронювати відповідний варіант, необхідно виконати декілька дій. Виберіть дату приїзду і від'їзду на сайті. Натисніть кнопку «Забронювати» на сторінці обраної квартири / будинку. Заповніть форму бронювання. Виберіть спосіб оплати і внесіть передоплату за один день перебування (або 15% від загальної вартості в разі довгострокової оренди). Зв'яжіться з власниками за вказаними контактами, отриманими в SMS-повідомленні.

Сайт «Добово» представляє користувачам унікальний огляд бронювання, де кожен коментар належить реальному клієнту, що уклав угоду оренди. Сторонній, як і власник, не може залишити відгук. Після від'їзду гість одержує електронного листа по електронній пошті. Тому він може поділитися своєю думкою про умови проживання та обслуговування. Клієнти можуть оцінити стан житла, відповідність інформації, зазначеної в оголошенні, і якість послуг, що надаються.

Відгук 

До цього ми заохочуємо і вас, оскільки мета нашого сайту збирати незалежні відгуки користувачів, щоб розвивати якісний сервіс та обслуговування на найкращому рівні. Залишіть свою думку про компанію Dobovo у полі для коментарів, завчасно вдячні за вашу думку!