Avalasta

Всі відгуки

Avalasta

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Avalasta

Avalasta – це унікальний проект, що дозволяє кожній людині, за допомогою новітніх технологи в сфері машинного навчання, знайти свою пару. Уявіть, що ви перебуваєте в натовпі людей, навколо миготять особи, і раптом хтось із цих людей Вам сподобався. Відразу ж виникають питання і сумніви: у вас мало часу, як підійти, заговорити і так далі.

А тепер уявіть, що поруч з Вами є надійний радник, який допоможе вибрати людину з натовпу, визначити, наскільки внутрішній світ цієї людини відповідає Вашим очікуванням і дасть пораду або підкаже відповіді на ваші питання. Вам залишиться тільки заговорити. Avalasta – це той самий чарівний помічник, який знайде в соціальних мережах цікавих Вам людей та підкаже, як та що їм написати.

Сервіс
Зараз багато людей живуть в дуже інтенсивному ритмі, тож часом немає вільного часу, щоб відвести його на відпочинок. Тож навіть на банальні знайомства та спілкування його немає. Але все можна змінити, завдяки новій соціальній мережі Avalasta, де можна познайомиться з безліччю людьми та навіть знайти кохану людину для створення міцної сім'ї. Також співробітники сайту знайомств надають унікальні методики по спілкуванню з дівчатами, щоб легко та швидко знайти спільну мову.

Цей неповторний сервіс має спеціальний алгоритм для пошуку потрібних людей зі схожими інтересами та набором якостей. Треба просто пройти реєстрацію, вказати все про себе та відразу отримати повний список людей, з якими можна спілкуватися на схожі теми та обговорювати спільні інтереси. Ви можете використати свій профіль Вконтакте, аби прискорити час реєстрації та спростити авторизацію наступного разу.

Це не просто сервіс, а ваш особистий помічник. Ви отримаєте короткі корисні поради та лайфхаки від фахівця в галузі соціальної психології. Для поліпшення результату пошуку ви можете пройти тестування. Всього кілька питань допоможуть звузити коло потенційних кандидатів. Спеціальний алгоритм допомагає визначити процентне співвідношення сумісності та обрати пару, що підійде саме вам. Якщо програма має більше інформації, вона більш ретельно підбиратиме вам пару.

Вам залишиться тільки, покладаючись на свої відчуття, вибрати найбільш вподобаний профіль в соцмережі та написати цій людині. Також є додаткові пакети послуг, які включають в собі додаткові можливості:

- ви можете зняти всі обмеження на пошук пари, якщо достатньо впевнені в вірогідності свого успіху;
- пакет для тих, хто хоче побачити швидкий результат. В пакет входить зняття обмежень, отримання індивідуальної інструкції «Як призначити побачення за 4 кроки»;
- тариф для тих, хто хоче отримати гарантований результат. До пакету входить зняття демо-режиму, розблокування інструкції «Як призначити побачення за 4 кроки». Також клієнт отримує цілодобову технічну підтримку та персонального тренера по спілкуванню. Бонусом до всього цього буде навчальне відео.


Відгуки
Уже понад 1 мільйон людей у всьому світі зареєструвалися на сайті Avalasta. Багато хто після реєстрації моментально знайшли нові знайомства, деякі користувачі вже мають романтичні відносини, навіть є ті, хто створив міцну сім'ю. Такий результат вражає, так як компанія була організована на початку 2018 року. Багато користувачів залишають позитивні коментарі про роботу сервісу, пишуть позитивні коментарі, бажають усім новими учасникам з часом знайти свою другу половинку. Якщо ви маєте досвід використання цього сервісу, напишіть про нього відгук. Його побачать сотні читачів!