Приват24

Всі відгуки

Приват24

33% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Валерій
В Мене золоти карти Приват Банку я отримую пенсію на одну на другій - депозит на рокі я купляю в магазина товари!!! Я пью Каву Амерікано Арабіку з пряниками зранку та роблю зарядку . Гуляю в Парк...Читати далі
василий
золоті: універсальна, пенсія, зарплата. сервісом завжди задоволений.Читати далі
Роман
Приват24 працює можно сказати, нормально. А ось ці попередні "незалежні" відгуки - якась рекламна маячня. Це що, депукради? Та їм і без Привата всюди добре!Читати далі

Всі відгуки (3)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Моя робота з Приват 24 Приват Банку !!

  В Мене золоти карти Приват Банку я отримую пенсію на одну на другій - депозит на рокі я купляю в магазина товари!!! Я пью Каву Амерікано Арабіку з пряниками зранку та роблю зарядку . Гуляю в Парку та катаюсь на велосипеді!!

  hs=9ffc41246c78c4a085d5be82bba499bc<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  подяка. задоволення від співпраці.

  золоті: універсальна, пенсія, зарплата. сервісом завжди задоволений.

  hs=9ffc41246c78c4a085d5be82bba499bc<div style="display:none;">


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Що за маячня

  Приват24 працює можно сказати, нормально. А ось ці попередні "незалежні" відгуки - якась рекламна маячня. Це що, депукради? Та їм і без Привата всюди добре!

  hs=9ffc41246c78c4a085d5be82bba499bc<div style="display:none;">


Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Emirates

Emirates

0 Відгуки

Про компаніюАвіакомпан...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Приват24

Приватбанк є найбільш крупним банком на території України. Він здобув популярність завдяки інноваційному підходу до обслуговування клієнтів. Одним із нововведень, що полюбилося всім користувачам, є Приват24 – сервіс інтернет-банкінгу, що був започаткований в 2001 році. Завдяки постійній роботі над зручністю та функціональністю було розроблено не тільки Web-версію, а й мобільні додатки. Це дозволяє керувати вашими фінансами власноруч та в будь-який час.

Сервіс
Сама назва «Приват24» говорить про головну особливість сервісу – ви маєте доступ до ваших рахунків цілодобово. Незалежно від часу, дня тижня або календарних свят ви можете звертатися до Приват24 задля того, щоб:

- миттєво сплатити комунальні послуги (водопостачання, електроенергія, газ) без черг;
- переглядати інформацію стосовно стану ваших рахунків;
- керувати наявними рахунками та створювати нові задля власних потреб;
- власноруч виконувати фінансові операції та інше.

Окрім того, що ви можете використовувати особистий кабінет задля банківських операцій, ви можете також купляти квитки на поїзди, літаки, автобуси, замовляти таксі, купляти квитки в кіно та навіть замовити доставку їжі.

Користувачам Приват24 не треба звертатися до відділення, стояти в чергах, аби відкрити валютний рахунок. Ви можете використовувати віртуальні рахунки та керувати ними. Якщо ж вам знадобилася фізична картка, ви можете її замовити через свій обліковий запис. Її буде доставлено до вас у зручний час. Використовуючи віртуальні картки, ви можете приймати будь-які перекази та відправляти кошти, коли це потрібно. До того ж ви можете розраховувати на те, що вам буде зараховано вхідні перекази таких систем, як Western Union, MoneyGram та інших. Для цього теж не треба відвідувати відділення.

За допомогою кабінету Приват24 ви можете відкривати депозитні та кредитні рахунки та займатися їхнім менеджментом без звертання до робітників банку. Якщо ж вам знадобиться допомога робітників, ви можете звернутися до них за допомогою чату підтримки. Всі консультації є цілком безкоштовними.

В обліковому записі ви можете змінити свої дані (пароль, контактні дані, дані для забезпечення безпеки ваших рахунків). Ви можете керувати вашим кредитним лімітом та продивлятися виписки з карт, аби краще слідкувати за вашим бюджетом. Це зручно робити за допомогою смартфона, тож кожен може встановити додаток на свій смартфон. Процес авторизації у Web-версії також буде спрощеним – достатньо відсканувати QR-код, аби увійти до облікового запису. В інших випадках ви отримуватимете одноразові паролі до доступу в ваш акаунт. Це робиться для забезпечення безпеки ваших даних – хтось міг заволодіти паролем до вашого облікового запису.

Якщо ви не знаєте, де знаходиться найближче до вас відділення, вам необхідний банкомат або термінал, у Приват24 ви можете переглянути мапу та знайти необхідне за лічені секунди. Якщо ви виконуєте пошук на смартфоні, ввімкніть геолокацію, щоб додаток швидко вказав на розташування банкоматів та відділень.

Наразі мобільними додатками Приват24 користується приблизно 3 мільйони користувачів смартфонів, а загальна кількість клієнтів, що обирають дистанційне обслуговування – понад 9 мільйонів чоловік.

Контакти
Керівництво та робітники банку дбайливо ставляться до кожного клієнта, тож консультанти завжди раді відповісти на ваші питання в чаті підтримки на сайті Приват24 або телефоном. Для дзвінків з закордону використовуйте номер +380567161131, а на території України – номер 3700, який є безкоштовним.


Відгуки
В сучасних умовах неможливо уникнути банківської системи. Якщо ви є клієнтом Приватбанку та користувачем Приват24, розкажіть іншим про переваги та недоліки цього сервісу. Vidhuk та наші читачі бажають знати вашу думку!