Відгук

  Відгуки Приват24

  Приватбанк є найбільш крупним банком на території України. Він здобув популярність завдяки інноваційному підходу до обслуговування клієнтів. Одним із нововведень, що полюбилося всім користувачам, є Приват24 – сервіс інтернет-банкінгу, що був започаткований в 2001 році. Завдяки постійній роботі над зручністю та функціональністю було розроблено не тільки Web-версію, а й мобільні додатки. Це дозволяє керувати вашими фінансами власноруч та в будь-який час.

  Сервіс

  Сама назва «Приват24» говорить про головну особливість сервісу – ви маєте доступ до ваших рахунків цілодобово. Незалежно від часу, дня тижня або календарних свят ви можете звертатися до Приват24 задля того, щоб:

  - миттєво сплатити комунальні послуги (водопостачання, електроенергія, газ) без черг;
  - переглядати інформацію стосовно стану ваших рахунків;
  - керувати наявними рахунками та створювати нові задля власних потреб;
  - власноруч виконувати фінансові операції та інше.

  Окрім того, що ви можете використовувати особистий кабінет задля банківських операцій, ви можете також купляти квитки на поїзди, літаки, автобуси, замовляти таксі, купляти квитки в кіно та навіть замовити доставку їжі.

  Користувачам Приват24 не треба звертатися до відділення, стояти в чергах, аби відкрити валютний рахунок. Ви можете використовувати віртуальні рахунки та керувати ними. Якщо ж вам знадобилася фізична картка, ви можете її замовити через свій обліковий запис. Її буде доставлено до вас у зручний час. Використовуючи віртуальні картки, ви можете приймати будь-які перекази та відправляти кошти, коли це потрібно. До того ж ви можете розраховувати на те, що вам буде зараховано вхідні перекази таких систем, як Western Union, MoneyGram та інших. Для цього теж не треба відвідувати відділення.

  За допомогою кабінету Приват24 ви можете відкривати депозитні та кредитні рахунки та займатися їхнім менеджментом без звертання до робітників банку. Якщо ж вам знадобиться допомога робітників, ви можете звернутися до них за допомогою чату підтримки. Всі консультації є цілком безкоштовними.

  В обліковому записі ви можете змінити свої дані (пароль, контактні дані, дані для забезпечення безпеки ваших рахунків). Ви можете керувати вашим кредитним лімітом та продивлятися виписки з карт, аби краще слідкувати за вашим бюджетом. Це зручно робити за допомогою смартфона, тож кожен може встановити додаток на свій смартфон. Процес авторизації у Web-версії також буде спрощеним – достатньо відсканувати QR-код, аби увійти до облікового запису. В інших випадках ви отримуватимете одноразові паролі до доступу в ваш акаунт. Це робиться для забезпечення безпеки ваших даних – хтось міг заволодіти паролем до вашого облікового запису.

  Якщо ви не знаєте, де знаходиться найближче до вас відділення, вам необхідний банкомат або термінал, у Приват24 ви можете переглянути мапу та знайти необхідне за лічені секунди. Якщо ви виконуєте пошук на смартфоні, ввімкніть геолокацію, щоб додаток швидко вказав на розташування банкоматів та відділень.

  Наразі мобільними додатками Приват24 користується приблизно 3 мільйони користувачів смартфонів, а загальна кількість клієнтів, що обирають дистанційне обслуговування – понад 9 мільйонів чоловік.

  Приват24: Инструкция - Оплата коммуналки

  Контакти

  Керівництво та робітники банку дбайливо ставляться до кожного клієнта, тож консультанти завжди раді відповісти на ваші питання в чаті підтримки на сайті Приват24 або телефоном. Для дзвінків з закордону використовуйте номер +380567161131, а на території України – номер 3700, який є безкоштовним.


  Відгуки

  В сучасних умовах неможливо уникнути банківської системи. Якщо ви є клієнтом Приватбанку та користувачем Приват24, розкажіть іншим про переваги та недоліки цього сервісу. Vidhuk та наші читачі бажають знати вашу думку!

  Приват24
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (3)

  8.6
  33% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  9.4
  Сервіс
  rating
  8.6
  Ціна
  rating
  8
  Доставка
  rating
  8.6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Моя робота з Приват 24 Приват Банку !!

  В Мене золоти карти Приват Банку я отримую пенсію на одну на другій - депозит на рокі я купляю в магазина товари!!! Я пью Каву Амерікано Арабіку з пряниками зранку та роблю зарядку . Гуляю в Парку та катаюсь на велосипеді!!

  : Валерій 29-04-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  10
  rating

  подяка. задоволення від співпраці.

  золоті: універсальна, пенсія, зарплата. сервісом завжди задоволений.

  : василий30-04-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  10
  rating

  Що за маячня

  Приват24 працює можно сказати, нормально. А ось ці попередні "незалежні" відгуки - якась рекламна маячня. Це що, депукради? Та їм і без Привата всюди добре!

  : Роман09-02-2021
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  6
  rating

  Написати власний відгук ро Приват24

  Ваш відгук

  FAQ