TripX Tours

Всі відгуки

TripX Tours

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

TripX Tours

Про компанію

Будь-яка подорож повинна бути захоплива і вражаюча. Без стресу та негативних емоцій. І це одне із найвеличніших задоволень в житті. Щоб вирішити питання, проблеми та інші моменти, які пов'язані з організацією подорожі. TripX Tours - налаштувала свої туристичні пакети на будь-який смак, для того щоб вашій подорожі були незабутніми.

Сервіс

Для початку хотілось би представити до вашої уваги команду, що створила цей унікальний сервіс для туристів. Бабу Параккат - співвласник та генеральний директор, Фазиль Параккат, теж співвласник та генеральний директор і Фіроз Параккат директор по маркетингу (СМО). Можна сказати цілий “сімейний бізнес”. Для того щоб завоювати довіру своїх клієнтів, TripX Tours встановила орієнтири для забезпечення якості і унікального досвіду для кожного з вас.

Для цього знадобилося багато розвиватися, щоб перетворитися із незначної маленької компанії у конкурентноздатного лідера ринку. Який рік за роком приносить в сферу обслуговування туристів сучасні інновації і нові концепції. Компанія намагається представити найважливіший досвід кожному з своїх клієнтів. Ставлять за ціль перевершити ваші сподівання. Як саме? Звісно, намагаючись передбачити ваші потреби, як туриста і задовольнити ваші бажання. На офіційному сайті компанії міститься кілька думок, чому така велика кількість клієнтів обрала саме цю компанію для організації своєї подорожі. Ось деякі з них, представлені тезами: Досвід. Подорожі різні, все залежить від того, яку ціль подорожуючий поставив перед собою. Сервіс світового класу. Досвідчені туристи менше піддаються страху в подорожі, тому що в них більше досвіду. Гарантійно ліпші ціни, ніж у конкурентів. Для того, щоб переконатися в тому, що подана інформація на офіційному сайті є справді правдива.

Відгук

Ми заохочуємо людей, які мали нагоду користуватися послугами цієї компанії. Залишити свій письмовий відгук у полі для коментарів. Коротко пояснимо, чому це важливо? Подорожувати зараз дуже модно і популярно. Тому чимало користувачів інтернету, організовують свою подорож з допомогою онлайн сервісів. Багато людей для того, щоб переконатися у достовірності інформації на сайт на, якому організовують своїй відпочинок звертають увагу на відгуки. І досить часто це рятує від небажаних неприємних ситуацій.

Ви також можете стати таким добровольцям і поділитися своїми враженнями про TripX Tours. Що саме ви можете написати у своєму відгуку. Це може бути цікавий випадок, який потребував уваги представників фірми. Можливо виникла якась непередбачувана ситуація, з якою ви хочете поділитися з іншими, щоб вони не повторювали ваших помилок. Ні для кого не секрет, що опинившись у невідомій країні і не знаючи мови, досить часто люди потрапляють у неприємні ситуації для них. Можливо у вас виникла така ситуація. Розкажіть будь ласка, що саме ви робили для її вирішення. І можливо, як саме ви отримали допомогу від компанії. Дякуємо, зусилля з вашого боку. Сподіваємося, у вас залишилися лише позитивні враження від TripX Tours.