tripadvisor

Всі відгуки

tripadvisor

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

tripadvisor

TripAdvisor – це найбільший в світі сайт про подорожі, який дозволяє мандрівникам дізнатися про всі можливості, якими вони можуть скористатися під час поїздки. На сайті ви можете знайти понад 600 мільйонів відгуків та думок майже про 7,7 мільйона об'єктів з усього світу:

- готелях;
- авіакомпаніях;
- визначних пам'ятках;
- ресторанах тощо.

Ви зможете прийняти правильне рішення про те, де зупинитися, яку авіакомпанію вибрати, чим зайнятися та який ресторан відвідати. Завдяки досвіду інших мандрівників, ви можете зробити свою подорож максимально цікавою та комфортною. На сайті TripAdvisor ви можете порівняти ціни більш ніж 200 сайтів для бронювання, щоб знайти найнижчу ціну на готель для відпустки. Бренд TripAdvisor містить в собі більш десятка сайтів, що мають за мету утворити ціле суспільство. Охоплюючи аудиторію з 49 країн, бренд утворює найбільшу в світі спільноту мандрівників. Щомісяця на сайти заходять в середньому 456 мільйонів унікальних відвідувачів, кожен з яких хоче дізнатися про всі можливості, якими він може скористатися в поїздці.

Сервіс
За допомогою TripAdvisor ви можете знайти готель, який задовольнить всі ваші бажання. Незалежно від того, шукаєте ви апартаменти або хочете зупинитися в міні-готелі, ви знайдете мільйони відгуків від людей, що побували там. А коли ви будете готові оформити бронювання, сервіс знайде найактуальніші та найнижчі ціни на готелі серед більш ніж 200 сайтів. За допомогою цього ви зможете заощадити близько 30% під час подорожі.

Зекономлені гроші та поради, що ви знайдете на сайті, допоможуть вам розкрити можливості кожної поїздки. Саме цей сайт допоможе обрати готель, ресторан та красиві місця, бо більш ніж 500 мільйонів користувачів залишили свої відгуки про цікавості. Ви також можете знайти недорогі авіаквитки, безкоштовні путівники, інформацію про оренду апартаментів по всьому світу, популярні форуми з порадами про практично будь-якому туристичному напрямку та багато іншого.

Ви також можете завантажити безкоштовний мобільний додаток, який стане вашим гідом по найкращих місцях під час мандрівки. На сайті або в додатку ви можете знайти готелі, які було відзначено нагородою Travellers' Choice. Тут ви також можете ознайомитися із переліком кращих напрямків для подорожей на цей рік, напрямків, що зараз розвиваються, найкрасивіші пляжі, культурні пам’ятки та музеї, що заслуговують найбільшої уваги. Може, саме це надихне вас на нову подорож?

Якщо ж ви вже відправилися в мандрівку або у відрядження, маєте вільний час і не знаєте, як провести його весело, на сайті ви завжди зможете знайти місця, які вас вразять. Наприклад, ви можете використати функцію «Поруч зі мною» аби дізнатися, які цікаві об’єкти знаходяться неподалік.

Або ви можете вразити своїх компаньйонів або самого себе, відвідавши новий для вас ресторан. Ви можете відсортувати заклади за типом кухні, ціновим діапазоном меню або за відгуками відвідувачів. Так ви ніколи не помолитеся та не будете витрачати час марно.

Якщо ви не знайшли тієї інформації, котру потребували, ви можете написати питання на форумі. Більш досвідчені мандрівники допоможуть вам, а ви одразу отримаєте повідомлення на свій смартфон, якщо встановите додаток.

Готуючись до подорожі, ви можете завантажити карти, відгуки, а також свою закладки для тих міст, що плануєте відвідати. Так ви не загубите все потрібне навіть при відсутності з’єднання.


Відгуки
Користувачі додатку та сайту компанії TripAdvisor, ми бажаємо знати вашу думку! Розкажіть всім читачам Vidhuk про свій досвід користування цим сервісом, адже ви допоможете іншим дізнатися про нього ще більше!