Ticket hunt

Всі відгуки

Ticket hunt

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Depositphotos

Depositphotos

0 Відгуки

Фотобанк Depositphotos – краще джер ...

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo MacPaw

MacPaw

0 Відгуки

Про компаніюMacPaw - це команд...

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Ticket hunt

Про компанію

Усім нам потрібні розваги та відпочинок від буденних справ, які щодня нас виснажують. Багатьом з нас подобається відвідувати різні заходи: гумористичні шоу, концерти улюблених співаків, дивитись фільми в кінотеатрі чи відвідувати музеї. Усе це допомагає нам відпочити і відновити свої сили. Але, щоб потрапити на ці заходи нам знадобиться квиток. Є багато різних способів, які допоможуть вам отримати омріяний квиток. Один з них набув останнім часом чи малої популярності. Це спосіб придбати квиток в онлайн режимі не виходячи з дому чи офісу, і не відволікаючись від своїх буденних справ. На допомогу вам прийде TICKETHUNT. Відомий український сайт на якому ви можете придбати або продати свій квиток. Зазвичай придбати квиток для декого, це асоціюють з довгими чергами але TICKETHUNT- це полювання за розвагами, яке приносить задоволення.

Сервіс

Як все відбувається?

З допомогою TICKETHUNT бажаючі придбати квиток бачать пропозиції від організаторів події, інших білетних агенств і фанатів, які подають зайві білети.

Купувати білети з TICKETHUNT безпечно, оскільки сервіс виступає в ролі гаранта угоди. Це найвигідніший спосіб купити дефіцитний білет.

З TICKETHUNT ви, точно знаєте за, що платите. Вам завчасно розкажуть все необхідне про місце, скільки коштує, як видно і чи добре звідти чути. Не потрібно більше хвилюватися де сісти TICKETHUNT, вам допоможе. На сайті TICKETHUNT розміщена інтерактивна схема, яка відображає усі місця в залі. Це допоможе вам відчути, сподобається вам обране місце чи ні і чи варто за нього платити гроші. Використовуйте інтерактивну схему залу для того, щоб зрозуміти наскільки добре буде видно із попередньо обраного вами сектора, ряду, місця? Якщо отриманої інформації вам буде замало, TICKETHUNT надасть вам додаткові відомості про рейтинг місця, орієнтуючись на вказані вами параметри (ціна, видимість, звук)

. Ще однією з провідних переваг компанії це можливість для вас придбати свій квиток за ціну на яку ви розраховуєте. Для цього необхідно просто її вказати у відповідному полі перед покупкою!

Якщо у вас змінились обставини і ви не можете відвідати запланований захід, це не проблема. А витрачені кошти не будуть витрачені марно. З TICKETHUNT ви можете з легкістю повернути свої кошти виставивши на продаж придбаний квиток. Продавці білетів отримають повідомлення про активні торги, і прийнявши вашу пропозицію, продадуть ваш квиток по ціні, яку ви вимагаєте! Але майте на увазі, що подібний торг обежени й по часі. Для цього щоб не втратити нагоду 100% продати свій квиток, ви можете створити декілька торгів.

Сервіс

Можливо, ви вже мали нагоду користуватися послугами TICKETHUNT? Розкажіть про це іншим користувачам, залишивши свій коментар. В ньому ви можете згадати, про те як вам рівень обслуговування або, якщо у вас виникли додаткові питання наскільки швидко і зрозуміло представники компанії надали консультацію? Чи виникла у вас потреба обміняти чи продати придбаний квиток? Як це відбулось? Ваша історія, буде цікава іншим користувачам і допоможе їм прийняти важливе рішення про те, чи користуватися послугами TICKETHUNT.