Skyscanner

Всі відгуки

Skyscanner

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Skyscanner

Мандрівки – це спосіб відпочити від буденності та наповнити своє життя новими враженнями. Разом із Skyscanner ви можете відправлятися в подорож ще частіше, адже завдяки цьому сервісу ви знайдете авіаквитки за привабливими цінами, зможете забронювати номер в готелі та взяти в оренду авто, аби побачити більше цікавого в обраному місті та за його межами.

Сервіс
Сайт для пошуку авіаквитків Skyscanner надає багато можливостей для пошуку вигідних пропозицій від авіакомпаній. Сервіс впровадив еко-індикатор, за допомогою якого можна вибрати рейси, які мінімально шкодять довкіллю. Ті варіанти, де рівень викиду вуглекислого газу нижче, ніж на інших по тому ж маршруту, відзначені особливою іконкою «ЕКО».

Щоб визначити більш екологічний рейс, Skyscanner застосовує формулу, що враховує технічні характеристики та тип літака, витрату палива, наявність пересадок та дальність авіаперельоту. У майбутньому розробники розширять критерії, додавши відомості про розсадження пасажирів та кількість зайнятих місць – ця інформація теж впливає на рівень шкідливих викидів СО2. Зрозуміло, більш екологічними виходять короткі маршрути без пересадок, тому що найбільше палива витрачається на зльоті.

Окрім безпеки для навколишнього світу, Skyscanner піклується про бюджет вашої поїздки та допомагає спланувати відпустку таким чином, щоб ви могли заощадити. Якщо Ви не чітко прив'язані до дат відпустки, а лише до місяця, тоді скористайтеся інструментом Календар. Коли вводите дати, вибирайте не конкретні дати, а весь місяць. Якщо Ви взагалі не прив'язані до дат, але дуже хочете в те чи інше місто, тоді замість дати вибирайте «Найдешевший місяць». Якщо Вам не важливо куди летіти, то можна скористатися функцією «Скрізь» (необхідно вибрати її в поле «Куди» замість міста або країни). Дати можете встановити конкретні (актуально, якщо хочете злітати куди-небудь на свята), або вибрати найдешевший місяць, якщо Ви просто шукаєте квитки у відпустку по своєму бюджету.

Іноді ці функції допомагають суттєво заощадити гроші. Ви також можете подивитися спеціальні пропозиції, що розміщено в категоріях «Рекомендації для вас» та «Пропозиції», що регулярно оновлюються.

Після вбору конкретних дат та замовлення квитків, ви можете забронювати готель та авто на самому сайті. Skyscanner надає користувачам доступ до найкращих готелів, котрі було перевірено задля вашого комфорту. Порівняйте трасфери та салони оренди авто в місті, куди ви прямуєте, та оберіть той, що вам підходить найліпше. Ви можете ознайомитися з найбільш вигідними пропозиціями на період вашої відпустки та одразу забронювати все, що буде вам потрібно, на сайті. Цей глобальний за своїми масштабами сайт надає змогу від початку до кінця спланувати вашу подорож, щоб вам не довелося піклуватися навіть про маленькі дрібниці під час відпустки.


Відгуки
Улюблені напрямки для подорожей можуть бути дешевшими, якщо ви використовуєте сервіс Skyscanner. Опишіть свій досвід, якщо ви користувалися послугами, що надає цей сайт. Чи вдалося вам спланувати відпустку таким чином, щоб заощадити кошти? Чи задоволені ви роботою компанії та якістю порівняння вартості? Ваша думка дуже важлива для нас та тисяч читачів нашого сайту!