Ponominalu

Всі відгуки

Ponominalu

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Infobus

Infobus

5 Відгуки

Компанія INFOBUS - багатофункц...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

Ponominalu

Задля вашого дозвілля компанія Ponominalu розробила сайт, який допоможе вам обрати подію, що вас зацікавить. Тут зібрані афіши безлічі подій, що відбуваються по всій країні. Концерти улюблених виконавців, театральні вистави, мюзикли, шоу для розваги дітей та оновлені виставки в музеях – квитки на будь-які заходи ви можете придбати за допомогою цього сервісу.

Сервіс
Якщо ви не знаєте, як провести свій вечір або наступні вихідні, на сайті проекту ви можете вибрати подію, що цікавить вас, через пошуковий рядок, календар, рубрикатор або афішу. Також адміністрація складає авторські добірки заходів та публікує їх на сайті щоденного видання «Сова», відправляє через пуш-повідомлення або надсилає поштою. Підпишіться на оновлення, залишивши свою електронну пошту, щоб бути в курсі того, що цікавого відбувається в вашому місті.

Ви також можете одразу придбати квитки на той захід, що вам припав до душі. На сторінці заходу виберіть потрібну вам категорію квитків, зручне місце в залі, спосіб оплати та доставки замовлення. Ви можете отримати куплені квитки на свою поштову скриньку або завантажити файл з квитками в особистому кабінеті. Для любителів колекціонувати пам’ятні речі є можливість забрати квиток на красивому бланку в касі.

У Ponominalu є біржа, де приватні продавці розміщують рідкісні квитки на популярні заходи, а сервіс допомагає вам їх купити та отримати. При цьому ваші ризики наближуються до мінімуму, на відміну від випадків, коли ви купляєте квитки з рук.

Компанія отримує квитки безпосередньо від організаторів, тож купивши квиток на сайті, ви будете впевнені у власній безпеці та зможете захистити себе від підробок та шахрайства. Ціна на квитки цілком офіціальні – такі самі, як на сайті організатора або в касах майданчика. Але при цьому ви не маєте їхати до каси та стояти в черзі. Оплатіть замовлення на сайті та отримаєте свої квитки одразу. Будь-яке замовлення можна оплатити картою при покупці онлайн або готівкою – в найближчій до вас касі або в салоні «Евросети».

Для користувачів смартфонів компанія випустила електронний додаток, який являє собою афішу всіх останніх заходів та власне касу в вашій долоні. Ви так само, як і з повною версією сайту, можете оплачувати свої замовлення та отримувати квитки на скриньку. Завантажте їх на свій смартфон, аби пред’явити при вході навіть без з’єднання з інтернетом.

Також ви можете отримати кур’єром квитки, що були замовлені вами в додатку. Тут же є повний перелік офіційних кас, де ви можете роздрукувати квиток.

На даний момент на сайті розміщено більш ніж 3 тисячі заходів по всій країні. Ви можете знайти всі клуби, зали для концертів, більшість музеїв, театрів та майданчиків та спортивних заходів. Подивіться детальну інформацію про місцезнаходження, час, коли починається захід, та іншою інформацією на сторінці.

Використовуючи цей сервіс та його додаток, ви зможете весело провести час самостійно або в компанії друзів!

Контакти
Окрім офіційних кас є головний офіс, що розташований в Москві за адресою вулиця Таганська 26, будова 1. За всіми питаннями ви можете звернутися за номером в Москві +7 (495) 228-20-80 або електронною поштою contact@ponominalu.ru. Ви можете стежити за оновленнями за допомогою підписки на електронні листи, або підписавшись на офіційні сторінки сервісу в соціальних мережах.


Відгуки
Якщо ви замовляли квитки та відвідували офіційні каси та офіс, спілкувалися із робітниками сервісу, розкажіть про це нашим читачам! Поділіться своєю думкою з усім світом!