Відгук

  Відгуки Pilot

  Про компанію

  Компанія “Pilot” заснована в 1998 році, займається організацією авіаперевезень в різні куточки світу та надає туристичні послуги. Має офіси в таких містах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, а також в Маямі (США). Понад 200 працівників компанії трудяться для того, щоб подорожі їхнім клієнтам приносили лише задоволення, і якнайменше турбот. Всі технічні питання компанія вирішить за вас, бо має в цій сфері достатньо знань та досвіду, а ви можете насолоджуватися подорожжю, незалежно від того близька вона чи далека, літаком чи поїздом.

  Сервіс

  З компанією “Pilot” ви можете організувати незабутній відпочинок, скориставшись однією з пропозицій туристичних поїздок, які є на офіційному сайті. Це може бути круїз на п’ятизірковому лайнері по Середземному морю, трансатлантичні круїзи, по Індійському океані та Карибському басейні. Ви будете мати можливість повністю забути про свої клопоти, завдяки величезній кількості розваг на судні таких як: аквапарк, баскетбольний зал, льодовий каток, театр та кіно. Ви можете обрати внутрішню каюту, каюту з вікном або навіть з балконом та насолоджуватися морською подорожжю.

  Якщо під час відпочинку ви хочете отримати не лише позитивні враження, а й дізнатися багато нового то вам сподобається екскурсійний тур по визначних місцях, в який входить відвідування музеїв культурних та природних пам’яток, супровід гіда на зрозумілий для вас мові. Якщо ви хочете самі спланувати час свого перебування, то компанія “Pilot” допоможе вам при покупці авіа чи залізничних квитків, трансфері з аеропорту чи оренді автомобіля. При потребі працівники “Pilot” нададуть актуальну інформацію про оформлення візи, страховки чи інших документів необхідних для перебування в певній країні. Все більше людей задумуються про отримання медичної допомоги найвищого рівня на найсучаснішому обладнанні, тому компанія організовує подорожі з метою отримати діагностику, лікування чи хірургічне втручання за кордоном, це можуть бути стоматологічні послуги, косметологія, пластична хірургія, лікування безпліддя, сурогатне материнство, педіатрія, кардіологія, онкологія та програми схуднення.

  Якщо ви думаєте про можливість народжувати вашого малюка в одній з клінік США, отримайте попередню консультацію фахівця та оберіть необхідні для вас послуги, складіть договір, та визначте в якій клініці та з допомогою якого лікаря ви хочете народжувати, а також забронюйте квитки на потрібну дату. При покупці пакетів послуг ви можете обрати той, що найбільше відповідає вашим потребам та можливостям, якщо медичні послуги входять у вартість пакету, то квиток майбутній мамі надається у подарунок. Компанія “Pilot” запрошує до співпраці енергійних та цілеспрямованих працівників. Про вакансії та вимоги можна дізнатися на офіційному сайті.

  Відгук

  Якщо ви вже користувалися послугами компанії “Pilot”, поділіться своїми враженнями. Наскільки швидко та зручно ви придбали потрібні квитки? Чи звертались ви за порадою до служби підтримки клієнтів? Чи ви отримали вичерпні відповіді на запитання, що вас зацікавили? Чи працівники були до вас привітні та доброзичливі? Чи ви задоволені своєю поїздкою? Чи не траплялося якихось непередбачуваних ситуацій? Що ви думаєте про вартість послуг? Чи при потребі знову звернетесь за допомогою в організації подорожі до компанії “Pilot”.

  Pilot
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Pilot

  Ваш відгук

  FAQ