Inbus

Всі відгуки

Inbus

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

Inbus

Про компанію

Inbus - українська компанія продажу автобусних квитків. Надає послуги інформування про розклад руху автобусів, вартість перевезень та придбання квитків заздалегідь. З компанією співпрацює більш як тисяча перевізників, які здійснюють понад 30 тисяч автобусних маршрутів по Україні та Європі.

Подорож автобусом - звичний, традиційний спосіб дістатися до будь - якого місця на території країни. Тепер здійснити таку поїздку стало ще зручніше завдяки можливості придбати квитки онлайн, не виходячи з дому та не витрачаючи час на стояння в черзі. Крім того, завдяки послугам компанії Inbus, ви можете дізнатися час відправлення та розклад руху автобусів, що дозволить з комфортом спланувати свою поїздку.

Сервіс

Придбавши квиток заздалегідь ви не будете хвилюватися та зможете вирішувати інші потрібні справи перед поїздкою. Наявність квитка є гарантією вашої комфортної та безпечної поїздки. Для покупки квитка потрібно у відповідних полях заповнити місце відправлення та прибуття, кількість місць та дата поїздки, натиснути кнопку знайти та обрати маршрут, який вам підходить, ввести прізвище та ім’я пасажира та контактні дані, оплатити зручним для вас способом, здійснити оплату квитка необхідно не пізніше 15 хвилин після резервування, якщо ви не оплатите вчасно, операція буде анульована. Після цього на вашу електронну пошту буде відправлений електронний квиток або код інвойсу.

Якщо у вас змінилися плани й ви не будете здійснювати поїздку та хочете повернути кошти, то зробіть це якнайшвидше, бо від цього залежить відсоток від суми коштів, який ви можете отримати назад. Натисніть кнопку “Анулювати” в особистому кабінеті, після цього вам зателефонує представник служби підтримки клієнтів та узгодить спосіб повернення коштів. Якщо рейс скасовано, то пасажирам повертається вся вартість придбаних квитків. Користуючись послугами компанії Inbus, ви можете бути впевнені в найкращому обслуговуванні та якості вашої подорожі, тому що послуги надають лише ті перевізники, які мають ліцензію та всі необхідні для цього дозволи для забезпечення комфорту та безпеки пасажирів. Згідно діючих норм законодавства перевізник дає гарантію технічної справності транспортного засобу та фізичної спроможності водія здійснювати перевезення.

Вартість квитка включає необхідне оподаткування, станційний збір та комісію. Варто пам'ятати, що посадка та висадка пасажирів здійснюється на визначених зупинках та автостанціях. Компанія Inbus запрошує до співпраці перевізників, які володіють ліцензією на для надання послуг пасажирських перевезень та здійснюють відправлення з автостанцій та мають відповідні договори. Перевізник має право самостійно вказувати кількість місць та вартість проїзду. Компанія бере на себе роботу по заведенню рейсу та технічний супровід його продажу й гарантує своєчасний розрахунок за продані квитки.

Відгук

Якщо ви мали можливість робити покупку квитків за допомогою компанії Inbus, поділіться своїми враженнями. За скільки часу до поїздки ви придбали квиток? Чи ви роздруковували його? Чи не виникало у вас труднощів з тим, щоб оформити покупку квитка? Чи виникала у вас потреба повернути квиток? Якщо так, то яку суму від вартості квитка вам повернули назад? Чи ставалося таке, що рейс скасовували? Чи повернули вам кошти? Чи ви задоволені якістю послуг компанії Inbus?